Rašyti komentarą...
Gražiai tik atrodo viskas, dalyvavęs ir apsigavęs. Kaina visada keliant statymus viršija parduodamo objekto ar daikto rinkos kainą. Gaunasi, kad nuperki brangiau negu rinkos kaina ir dar plius dalyvio mokestis. Nelaimi dalyvio registracijos mokestį prarandi.
Automobiliai būna su didelėmis problemomis, neprižiūrėti, be istorijos, kai kada specialiai sugadinti ar dalinai iškomplektuoti, kai kada pvm objektai. Nedalyvaučiau daugiau ir nedalyvauju, gaila pinigų tam kas gražiai tik nupiešta, nes tai butaforija. Neapsigaukit tai kas tik atrodo, kad gražu ar pigu.
JO.ĮPAČ JEI GYVENA SU MAŽAIS VAIKAIS.NEGALIMA JŲ IŠVYTI IN GATVĘ.PIEKSI PATS JIEMS NAMUS KAD IŠEITŲ.IR DAR...VISKAS KAS GERA NE EILINIUI.TEN JAU VISKAS ORE SUTVARKYTA,ŽINOMA,NUPIRKTA...AUKCIONAS,TIK POPIERIZMAS DYKAI PASIIMT...90MT.TIK KULTURINGAI,ĮSTATYMIŠKAI.ROJUA LT,DUBAJUS,AMERIKE,DYKAI DZODA.AMIN.
jus pazekit ten su 20 amziaus fotoaparatu fotografuota kad nesuprastum nei kur nei kas ten parduodama nusimeta kainas pusdykiai susiperka savi
Man tai baisu kaip tokie dalykai vyksta. Kiti pelnosi iš vargšų žmonių. Dievas tokius išgamas sunaikins amžinai.
Prieš 10 metų jau sukosi maklės Vilnuuje. Anstolių atimtus butus banko darbuotojų šeimos nariai " perimdavo" varžytinėse! Nusipirkdavo pigiai, atremontuodavo, perparduodavo..jei matote , kad neįstengiate sumoketi paskolos, parduokit, pirkite pigesnį/ mažesnį..kai atims bankas, liksi skoloje dar..
Tikrai antstolių darbo skaidrumu reikėtų prisibijoti neturi jie žmonių pasitikejimo
Svetainė apgailetino lygio,tik įspūdis kad norima saviems arba nesvarbu už kiek parduoti.Apgailetina.
Zurnalistas matyt visai matematikos nesimoke 5/1000 nuo 1000 aru tik 5 arai, jeigu zemes ukio paskirties, ka su tiek veikti, o dar ir turtas neatidalintas, tai visokie matavimai, iforminimai kainuos oho kiek… Ta Vilniaus raj irgi parduodama tik dalele nuo tu 64 a. Daugiau bedos nei naudos
Cha, paziurejau Vilniaus raj. ten uz 200
Cha, paziurejau Vilniaus raj. ten uz 200
@Ji Xx
@Cha, paziurejau Vilniaus raj. ten uz 200 keliuka tarp sklypu parduoda
Nieko ten ne pigu - normali rinkos kaina
meslava, cia ne aukcionas. jaw tai nors
meslava, cia ne aukcionas. jaw tai nors
kur normaliau nelieka mygam... siuksliu niekas neperka...
keturati viena turi subaladota uz 3000eur nori prastumt :D net nuotrauku specialiai nekelia...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų