Rašyti komentarą...
As kaip suverenas, vėliava keliu ir neisiu kada tik noriu.. pasiskaitykit zmogaus teisiu reglamenta tarptautini, ir nereikia cia sikti miltais. Valstybe nubaus paskui valstybe per Europos teisma tau atiduos trigubai.
Kai pastips ožys, tikriausiai lieps nešioti atlape jo atvaizdą. Kuo ne šiaures Korėja ?
Niekada nekils ranka ,paimti lietuvos veliava .
daugiabučio langą mosuoti iškišusi, bet tik tuomet, kai neįgalumo salpa bus tokia, kad nereiks triesti nuo labdarinio maisto paskutinės dienos, gaunamo kartą per mėnesį,
Iškelti,valstybinę vėliava švenčių metu,jums yra prievarta,kas per mėšlas esate,tikri brudų gabalai arba plunprociai.
@Kostas Spalvota ir blue yellow, kurią geriau kelti?
@Kostas
Administracinė nuobauda už vėliavos neiškėlimą debilizmas. Tarkim esu išvykęs su šeima savaitei atostogų. Ir valstybinė šventė patenka į tą savaitę.
Grįžtu po atostogų ir susimoku baudą, nes vėliava neiškelta.
Tai už ką aš tą baudą gavau? Kad drįsau nebūti namie per valstybinę šventę? Ar kad neuždirbu kiemsargiui, kuris ateitų vėliavą iškelti?
Kai panaikins prievartinį kėlimą. Kažkada "babcės patriotės" lakstė po kaimus ir baudė, ką rasdavo švenčiant vasario 16. Dabar tokios pačios "babcės patriotės" laksto ir baudžia, pas ką vėliava nekabo.
Kaip sakoma, vėliava pasikeitė, o babcės tos pačios.
@Iškelsiu vėliavą Zagintojai. Nuskurdintos antrosios Lietuvos!!!
Meilė per prievarta per baudas
vėliava padaryta iš sintetikos poliesterio priedų, greit nublunka. Ir dar mokėt tokius pinigus? Padaryki kokybišką, atsparę blukimui tada pirksiu už ta pačią kainą niekšai!!
Teisingai, mankurtai tik lazdą supranta
Teisingai, mankurtai tik lazdą supranta
Kitaip šarikovų į žmones neatversi - tik lazda per pasturgalį. Vėl paklausi, ar jau kiek aiškiau po to - jei ne, ir vėl lazda per subinę. Mokymas mylėti Tėvynę yra sunkus procesas, bet ko nepadarysi dėl Tėvynės.
@Teisingai, mankurtai tik lazdą supranta Įsakymus gaunate iš Kremliaus tiesiogiai?
Nyksta Lietuva, Lietuvos pilieciu su kiekviena diena mazeja, gimstamumas tragiskas, Lietuvos jaunimas emigruoja, pensininku apie 1 mln.,
Svetimsaliu vis daugiau.
@Kas bus po 15 metu Kubilus savus milijona isvyjo tie guyu gyvrne dirbe vaikucius augine ir taip lietuva klestetu bet konservatoriams reikeho suzlugdyt isvogt nuskurdint lietuva

Skaitomiausios naujienos
Į viršų