Rašyti komentarą...
Totalaus sekimo ir gyvenimo reguliavimas prasidėjo nuo algų pervedimo į sąskaitas, dabar be ataskaitos ką pirksi, bankai neduoda mūsų pinigų. Sekantis etapas-grynų panaikinimas, o tada absoliuti vergovė, nes valdžiažmogiai ir bankai žinos geriau ko mums reikia ir ko ne.
Jau kvepia vergija
Nafik turiu kažką kažkam įrodyti? Į čiužinį kišiu, kad galėčiau ant bapkių miegoti.

Neturiu tiek pinigų, kaupčiau banke. Tai ir tokių bėdų nelabai turiu, bet vis tiek nusiimu beveik visą algą. Mano galva, su bankais reikia turėti kuo mažiau reikalų!
Aš klientas nuo pirmos swedo atsiradimo dienos.Ir dar jie b.l.e.t manęs nepažįsta???
is kur gavau ??koks jusu reikalas is kur gavau, ko jus neklauset kai zmogui blogai ,gal kuom padet ?vagiu mafijos lizdas,nori syta zmogely visur viska kontroliout
Truksta zodziu ! Paemiau is banko kredita automobiliui pirkti,norejau pervesti pinigus pardavejui taciau to nepavyko padaryti nes suma virsija limita. Is banko atejo pranesimas kad turiu pateikti atsakyma is kur saskaitoje atsirado sie pinigai ! Tai teko irodineti kad pas juos ta kredita ir emiau !
@Teise D a l b a job. o valdžia jiem sulindus gyliai kad tik kaulą numestu
Viskam gana, nu jau turi būt karas
O kodel as turiu aiskinti kur dedu savo sunkiai uzdirbtu pinigus?! Koks jusu reikalas! As aplamai noreciau gauti alga grynais !
Žinokit jaigu pinigai guli banke, reiškias pinigai yra banko o ne jūsų, greitai įsitikinsite patys, padekokite švabo ciucielai Gentvilui jis to ir sekia
Kodėl bankai mums nesiaiskina kodėl dėl savo pinigų reikia aiškintis,tik Lietuvoje konstitucija yra niekine

Skaitomiausios naujienos
Į viršų