Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Isvada: greit i LDL pirkejai bus viliojami dovanomis, jei ir toliau tokias nesamones isdarines, juk yra apsauga, pastoviai smirineja druti vyrai, negana , kad ne visus pirkejus priima dar ir tokia nesamone isgalvojo, keiskit poziuri gerbiamieji nes gali pritrukti pinigu netgi nepadidintom algom
@Skaitytoja
Konkurentų žydroji svajonė
Reiktų keliu šimtu tūkstančių bauda už pažeidinėjimą įstatymo ir žmonių mirtis
Platina virusą d
Kokį durniu galioja parduotuves vedėja , nekontroliuoja žmonių srautu , prieš šventes ten buv begale žmonių net be kaukių .sodinti į kalėjimą uz ligos platinimą
@Telšiuose
Bukagalvių be kaukių nesugaudysi
@Telšiuose
Neik į tokią baisia vietą
@Telšiuose
Tai ir viesaji transporta , poliklinikos, visas parduotuves, darzelius ir t.t uzdaryti. O geriausiai visa lietuva apsupti ir sudeginti.
Ko cia stebėtis,vagims nesvarbu ka vogti
@Ona
Jo jo ypač baisias pramonines prekes, tik kur tokias det, jau geriau aplankyti padevetu drabuziu parduotuves
Ko cia stebėtis,vagims nesvarbu ka vogti
@Ona
Juk beveik visi vagia,kad paskui parduotų.
Kai pamatysite, kaip to 'kumpelio' neša pilną maišą už šimtą devyniasdešimt devynis eurus (200+ yra baudžiamoji atsakomybė), ir po kelis kart per dieną, suprasite.
@N
As ta beskoni kumpeli ir veltui neimciau
@Dalia
Tau ir neduoda niekas
@N
Baudžiamoji nuo153
N
O kažin kaip apsaugoti biudžeto pinigus? Kokia ten apsauga tiktų? Jeigu ten neišvogtų tai žmonės būtų turtingi, tada niekas parduotuvėse nevogtų.
@M???
Ten ne vagiai, ten verslinynkai, politikai, visuomenės veikėjai - gerbiami ( tarp savų) žmonės.
Lidle įleidžiami tik "edukuoti ir vakcinuoti", o jie pasirodo dar ir vagiai!
Negalėjo patikėti tuo, ką pamatė „Lidl“ parduotuvėje: ar taip saugu, ar nepasitiki klientais?