Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Neblogai uždirbo ir dalintis nenori
Alus - kaka.
Pardavinėkit butus nelegaliai ir sutaupykit 12000 eurų.
Viską reikia pardavinėti nelegaliai :))))
Nes vagys legalius išporceliuos ir nieko neliks
Nieko cia naujo, kaip man is Vokietijos, cia pas mus yra ziaurius antispekulavimo istatymai, nusipirkai NT ir pergreit parduodi iskart 20% mokesciu nuo isigyto turto antkainis, isigyjai sklypa ir nepastatei per 2 metusd namo nuosavu tikslu - strafai, perparduodant sklypa dar i minusa iseisi.
Ar čia ne su kokiu transleitu rašėt straipsnį???
Visų įstatymų neperskaitysi.Ar žinai kiek jų yra.Aš tau ne teisininkas.Teisininkai ir tai ne visus juos žino.Juk pastoviai keičiami,nauji prigalvojami.Seni panaikinami.Vien seime kiekvieną dieną kiek jų prikepa gudročiai.Kodėl klerkai patys juos ne iki galo supranta?
@Janas Jei nori zaisti su nekilnojamojo turto pardavimu, tai juk neskaitysi istatymo apie automobiliu pardavima:))))
@Nenusikalbek Nesijuok už mašiną gali irgi užsiraut,nueini net į sodrą kartais ir ten ne viską patys žino
istatymus ir paskui nereiūkes ne gudrauti, nei verkslenti. Viskas ten yra gerai, bet berasciai nesupranta.
@Skaityklit Mokestiniai įstatymai supinti taip, kad nei blaivas, nei girtas nesuprasi. O prie jų dar eina VMI ir SODRA komentarai, kuriems vėl vos ne atskiro paaiškinimo reikia.
Pasidarę sau landų,kad galėtų daryti machinacijas su NT.Iškrausto senelius iš savo namų,prisirašo keliom dienom ir diedukai keliauja i bahadelnias.O klerkai sau gyvena išsišiepę ir net mokesčių p.ar.azitams nereikia sumokėti.O žmonės galvoja kodėl tokie painūs įstatymai,kad net valstybinės įstaigos negali atrišti galų.
Tai vat apie šitą išimtį žino tik tie ,kurie ją priėmė.Ir naudojasi sau patenkinti.Patys sau įstatymus priiminėja.VMI ir tie nesupranta,nesuvokia.Ir jinai priimta,tam ,kad valdžiagyviai galėtų pinaudžiauti.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų