Rašyti komentarą...
Taip darbuotoju niekas neklause, dirbau ne viename tinkle. Tik norfa nedirba kaip priklausa .Čia tikrai pagirtina. O visos kitos net neklause . O dvigubai tikrai nesu gavusi. Jei tikrai bučiau nors kart gavusi ,dirbčiau net be išeiginiu. Nes atskaičiuoja mokesčius ir sėdi ant to pačio atlyginimo kaip iprasta. Va ir dvigubai. Nebent kaip madinga giminaičems,draugams, kurie parlinde vadovams .
Jau galima būtų ir nedirbt,sausio 1 dieną?
Aurimas Jonas Jeskevičius
Aurimas Jonas Jeskevičius
Dirbu Kasininku Iki Antakalnis, man turėjo būt išeiginės GRUODŽIO 22,23,24,25,Auginu 9 mėnesių vaiką, norėjau šventes praleist su šeima, dėja Vadovė didžiąją mėnesio dalį trumpino darbo laiką ir įkišo dirbt papildomai Gruodžio 22 nuo 13,00 iki 20,00 ir Gruodžio 24 nuo 09 00 iki 18,00.Nei noro nei ko panašaus iš mano pusės nebuvo. Jei tiek daug norinčių dirbt per šventes kam prievarta kiša tuos kurie nenori?
Norinciu dirbti per sventes vienetai nes net uzsidirbt negali o ir darbuotoju nieks neklausia nori ar ne jei tavo pamaina varyk i darba gal visi prrkybos centrai ir sausio pirma galetu nedirbt juk ir ten dirbantys yra zmones
@Rolanda Pasakos dirbau IKi tinkle 9 metus niekas neklausė, ar noriu dirbti sausio 1d tavo grafikas varyk į darbą ir tiek.
@Rasa Pritariu Rasai. Aš taipat dirbau iki prekybos centre ir niekas ten bl neklause nori tu ar nenori.Jeigu pagal grafiką papuolė tau dirbti tai ir dirbsi ir ką dar čia šneka kažkokius vėjus apie darbuotojų norą papildomai užsidirbt :DDDD Išgamos yra ir nėra ką čia bepridurt !
@Rolanda Pasakos dirbau IKi tinkle 9 metus niekas neklausė, ar noriu dirbti sausio 1d tavo grafikas varyk į darbą ir tiek.
@Rolanda Jei bus darbe, o ne prie butelio tai tik sveikintina, nereikia is visko daryti tragedijos, dziaukimes, kad nera karo, sveiki artimueji , visa kita niekai, kol sveiki , stiprus jokie darbai niekad nebaisus, be to ne savanoriaujate
Gal tikslesnė ir realesnė situacija būtų,jei apklausa būtų atlikta tarp pačių dirbančių karininkų,o ne tų atstovų,kuriems per visas šventes nereikia dirbti ir būna laisvadieniai.
@Birutė Gauni tik 30 eur daugiau jei ir per šventinės dienas dirbi nes man buvo vienais metais Kūčios man buvo ne darbo diena o pirmąją Kalėdų dieną turėjau grįžau į naktinė pamaina gamyboje viena naktinė atidorbau ryte man pasakė kad kitas nuima nes darbo iš tikrųjų buvo mažai.
Į viršų