Rašyti komentarą...
Nieko nepasikeis. Kad ir su tara. Jeigų vienas sultys pirkai vienoje pard., o visą plastiko tarą sugalvojai priduoti kitoje, tai dar klausimas ar priims. O kur visokie indeliai nuo majonezo, uogienių, o kur tetrapakai nuo sulčių, pieno produktų ir t.tt. O kiaušinių dėklai, plastikas nuo kruopų, duonos, o buteliai stiklo ir plastiko nuo aliejaus ir begalė įvairių pakuočių kurie teršia aplinką. Tad į savo tarą kažkoks šampūnas... Matyt nežino kaip perkamas šampūnas. Vertėtų pasidomėti kokie poreikiai.
Lietuvoje įdomios įstatymų vingrybės kosmetikos produktams. Ant jų turi būti nurodyta vos ne gamintojo kraujo grupė ir kiek vaikų augina. Todėl kyla klausimų, jei pirkėjas atsineš savo tarą, lipdukus taip pat klijuos, taip vadinamus (lengvai nenutrinamus)? Kad ir kaip ten bebūtų, iš to išloš tik pardavėjas, nes jam nereikės mokėti taršos mokesčio už tarą, lipdukus, pačios gaunamos siuntos svoris mažesnis. Pilstomo produkto kaina turėtų būti ženkliai žemesnė, jei panaši, tuomet pardavėjas apsimesdamas "žaliu" pralobs dar labiau. Mintis ne nauja su pilstymu, todėl ir girtis ant visos Lietuvos žemas lygis.
Aha iš Naftos Šampūnas bus brangiau !?
Puiku, seniai Lietuvoje laukiau zero waste !
Labai fainai!!! Super! :) Nuostabi žinia!!!
Manau, problemos ypatingai neišspręs toks sprendimas. Aš asmeniškai išvis neperku iš Rimi, Maxima ir pan. šampūnų - nuo jų arba plaukai slenka, arba galvos odą išsausina. Esu radus sau tinkamą variantą specializuotoje kosmetikos parduotuvėje - šampūną-šveitiklį, kuris puikiai atlieka savo paskirtį.
O kada klaipeda ims prekiauti tokiomis prekėmis?
Didesnės nesąmones sugalvoti neįmanoma
Šaunuoliai RIMI! Laukiu tokio skyriaus Kaune! Seniai laikas, kuo daugiau tokių iniciatyvų!
Kvaili mano,kad tai tikrai rupinimasis ekologija. Gaila,jog jie kaip visada temato ir tegirdi tik tai,ka jiems pakisa. Mastantis supras,kad tai tik eilinis verslo blefas. Plastikinio buteliuko ar maiselio nebus,bet kaina tikrai padides.Maiseli galima ismesti i tam skirta vieta ir spec.tarnybos gali ji sunaikinti. O kaip sunaikinti karines technikos,laivu,lektuvu,fabriku ismetamas i ora nuodingas medziagas ir vandenynuose bei ant zemes paliekamas naftos demes? Zmoniu durninimui ribu nera - greit sampuno isvis nebepardavines,o turesim galvas issitrinkti parduotuves tualete. Be to tuose skysciuose paverstuose i kieta substancija garantuotai pridedama dar daugiau chemijos. Jau net darzoves be chemijos nebeimanoma nusupirkti. Greit nuo musu sukimsto i save per visus galus kiekio chemijos prades lydytis kanalizacijos vamzdziai,atliekant gamtinius reikalus
@Punch Jūs esate gyvas pavyzdys, kad žmonių durnumui ribų nėra.
@Punch Tokiai kategoriškai nuomonei pernelyg menkai informuotas esate.
Į viršų