Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Gerb "žurnalistai“, mes suprantame jūsų pastangas šiai" laikinai valdžiai".
Jūs rašote šiuos gąsdinančius straipsnius už pinigus pažeisdami bet kokią etiką.
Jūs nepriversit mūsų atsiklaupti!
Bet kokia prievarta iššauks ginties agresiją, o tada jau mūsų nesustabdysit!
"Skiepų pasas" bus jums išbandymas, nes žmonės jau pavargo! Ir trūksta tik degtuko...
Tad mieli valdžios pakalikai- pagalvokit ką rašot, nes mūsų atmintis- begalinė, bet mes kantrūs!
Jūs rašote šiuos gąsdinančius straipsnius už pinigus pažeisdami bet kokią etiką.
Jūs nepriversit mūsų atsiklaupti!
Bet kokia prievarta iššauks ginties agresiją, o tada jau mūsų nesustabdysit!
"Skiepų pasas" bus jums išbandymas, nes žmonės jau pavargo! Ir trūksta tik degtuko...
Tad mieli valdžios pakalikai- pagalvokit ką rašot, nes mūsų atmintis- begalinė, bet mes kantrūs!
O daugiau gali tie idiotai sugalvot? Tik draust chunta kelią galva. O kad virusas nepatektų į šalį sugalvot kokiu priemonių imtis nesugeba smegenų trūkumas. Ką padarysi kai daugiau rūpi lezbes ir gėjai.
Absurdas del vies,transporto.na ok mano vaikas tada neis i mokykla...
@Ik
Idomu, kaip bus. I mokykla vaikui privalu, bet iki jos nusigauti draudziama.... gerai, jei ta mokykla salia - pesciom nueiti galima, o jei uz keliu ar net keliolikos km?
@Aha nu jo
Taxi arba patiems nuvežti.
O daugiau gali tie idiotai sugalvot? Tik draust chunta kelią galva. O kad virusas nepatektų į šalį sugalvot kokiu priemonių imtis nesugeba smegenų trūkumas. Ką padarysi kai daugiau rūpi lezbes ir gėjai.
Įdomu, kaip iš kaimo į miestelį atvažiuos pagyvenę žmonės, kai reikės to paso o juk nevisi gali skiepytis...ar nevertėtų autobusu ne varžyti... Nekalbu kur važinėja tarp didžiųjų miestų, bet laisvai palikite tuos kurie į kaimus važiuoja ačiū
Pagaliau protingi sprendimai,gana pataikaut antivakseriam,netiek jau jų daug ,nėra teisus tas kas garsiai rėkia,tegu renkasi palikta laisvė nori ,dirbi ir skiepijiesi,nenori labai bijai ,tupėk namie ir toliau bijok jau daugiau nei 50% gyventojų pasiskiepiję, atmetam vaikus tai ne daugiau kaip 30% Kepeninių likę ir dar dalis iš jų išvis pašalpiniai ir niekur nedirba,tai išvada sėdi namie garina actą klausosi Kepenio ir Kiguolio paskaitų.
@Roma
Dunduke, o vaikai tai jau ne Lietuvos gyventojai? 50% paskiepyta vienu skiepu Lietuvos gyventojų.....ir jau STOP, protingi jau po pirmo skiepo suprato kas čia darosi ir antro jau nenori
Kadangi virusą platina praktiškai tik nevakcinuoti asmenys, pats laikas pradėti steigti koncentracijos punktus tokiems antivisuomeniškiems tipams. Remiantis nepaprastosios padėties įstatymu ir priėmus bei patvirtinus atitinkamus poistatyminius aktus, šiuos asmenis galima bus sulaikyti ir izoliuoti neribotam laikui. Sutike vakcinuotis bus integruoti į normalią visuomene. Deja, tik tokiomis drąstiškomis priemonėmis galime įveikti šią baisią pandemija. Lietuva turi tapti pavyzdžių kitoms nuo pandemijos nukentėjusioms šalims. Ateities kartos mums padėkos.
@ATEITIS
Matosi "vakcinos" šalutinis poveikis
@ATEITIS
Tik visiskai neispruses asilas gali nesugebeti suvokti mokslo irodyto fakto, kad paiskiepyje platina Delta atmaina lygiai taip pat kaip ir nepasiskiepyje. Tave reikia uzdaryti.
@ATEITIS
vis dazniau isryskejantis vakcinos salutinis poveikis
@Silpnaprotyste
Antivakseriams sutriko mąstymas. Jų pažiūros antivalstybinės! Pažiūrėkit, ką jie rašo! Mes stengiamės išgelbėti pasulį, o jie galvoja tik apie save! Vyksta karas, auku yra ir bus visada. Valcina tai ginklas priešui nugalėti. Bet reikia aukotis dėl ateities kartų ir dėl mūsų Tėvynės negailint saves, mes ęsam tie kariai priešakinėse linijose, kurie išgelbės pasaulį ateities kartoms. Daugelis mūsų galbūt žus. Tie bailiai kurie nenori eiti į ataką, bus priversti įstatymo vardu arba sunaikimti kaip valstybės priešai!!!
@Silpnaprotyste
Nu matosi akivaizdžiai, kaip tave paveikė vakcina
@ATEITIS
Tai pagal tave nevakcinuotas jau ne zmogus,o kazkoks zombis ir juos reik vos nenaikint
@ATEITIS
Virusą platina keliautojai ir Makalius.
@Gal
Įrodymai?
@ATEITIS
Zmogeli, pasiskaityk daugiau info, o tai uzstriges savo primityviose fantazijose.
Gyvenam nusikaltėlių ir globalistams pataikaujančių šalį.Kada nors reikės atsakyti už nusikaltimus prieš žmoniją,dėl jų teisių pažeidimo ir LT Konstitucijos sulaužymo!
Žodžiu "laisvoje, demokratinėje" šalyje, kurioje visi turi nedikriminuoti kitų sex pakraipų veikėjų prasidės normalių, sveikų žmonių diskriminacija ir engimas. Logikos nulis. Reikėtų visiems likusiems darbingiems žmonėms emigruoti į šalį kurioje iš tikro į žmogų žiūri kaip į žmogų, o čia valdžia galės gainioti savo emigrantus... Bet aišku ir tie greit po Vokietijas išsilakstys.
Turėtų būti labai keistas atvejis, jeigu žmogus rinktųsi darbą ir keisti darbo vietą dėl to, kad išvengtų skiepo, kuris pačiam jam reikalingas, kad išsaugotų jo gyvybę. - Čia turbūt buvo sarkazmas? Aš asmeniškai eisiu lauku.Toliau Mačiulis turbūt atitrūkęs nuo realybės... nuvažiuokite į turgus liek nebėra prekiautoju, kiek paprastų verslu dingo... Na žinoma, kompensavo korporacijų verslas... Graudu žiūrėti, kaip žlunga paprastų žmonių verslai.
Nauji ribojimai: kam reikės galimybių paso, ką nušalins ir kaip tikrins gyventojus bei verslą