Rašyti komentarą...
Kol nebus apmokestintas visų nekilnojamas turtas, nes daug turto užrašyta bobučių, diedukų, anūkų vardais, bankai, didieji prekybos tinklai,kol nebus savo banko, gerai kad dar pašto nesuprichvatizavo,kol nebus asmeninės atsakomybės, o kraunant mokesčius tik ant eilinių sprando, tol jokios gerovės valstybės nebus...
Baikite meluoti zmoniems su euro įvedimu pakilo visos kainos, kada Lietuvoje duonos kepalukas kainavo 5 litus o elektra 0,5 euro pakėlus mokesčius jūsų gerovės valstybė atsidurs prieš tiesa kad visos soc išmokų padidinimas Ira myzeris prieš kainų padidėjimą po naujųjų metų!!?
Nieko daugiau mebefarom- tik draudziam ir apmokestinam dvigubai ar trigubai....giriasi ponai valdantieji, kad didiba atlyginimus, pensijas ar dar kazka kad geretu gyvenimas bent skurdziausiems, bet gaunasi taip jog geres tik turciams... saunu. Grazu... ir toliau taip pildykit savo kisenes. O mes kaip kors ieskosime geresnio gyvenimo kitoje, savo zmones mylincioje, salyje. Ir toliau storekite ir tinkite kitu saskaita.
Ką aplamai valstybė duoda žmogui?
PER PENKIS METUS SUTAUPĖ 340 , PER METUS IŠŠVAITO KIEK?
PER PENKIS METUS SUTAUPĖ 340 , PER METUS IŠŠVAITO KIEK?
@Erikas kiek iššvaisto ir išplauna jie niekada neskaičiuos,nes niekada nebus baudžiami,gerus sau įstatymus susikūrę.
Į viršų