Rašyti komentarą...
nusivyliau pirmojo seimo pirmininko profesoriaus pažadais,kad nepriklausomoje Lietuvoje nereiks mokėti jokių mokesčių už savo asmeninį turtą,žemę,gyv.plotą ir kt.
Nupezot visai jau
Pirmiausia reikia įvesti pajamų visuotinį deklaravimą, o po to tik visuotinį nekilnojamo turto mokestį ,ir apmokestinti antrą ir toliau visus nekilnojamo turto objektus, žinoma ir valstybinius.
Čia šūdas ,negalima laiko uždėt
@Koks Ir man tas pat.
Kas pasakys ,kas toks sugalvojo tokį idijotizmą?
Dar renkam visokius lansbirkius
Teisingai, išbuožinkim Lietuvą.
Kaip visada,paverkiam...ir mokam... kada smegenis ijunksim ???
Tegul apsimokestina naujuosius statinius
Tegul apsimokestina naujuosius statinius
Nu baisiau negali būti, žmonės taip kaip pas kapitalistus turės palapinėse gyventi. Ką daryti mažas pajamas gaunantiems, tie butai tarybinių laikų ir tegul nekiša nagų. Į tarybinį turtą nori dar ir nagus nusiplauti, šlykštu. Tegul naujuosius statinius apmokestina, o ne tarybinių laikų uźvargtą turtą. Kuris jau atgyvenęs ir reikia remontui lėšų o ne konserviniams pajamų. Lauk tokius susnas iš tėvynės.
Durniu laivas.Jau nezino kaip surinkt pinigu biudžetui.Uzdekit mokescius,kurie turi po 3butus,namus kainuojančius po simtus tukstanciu,jachtas,po 3 masina seimose.Cia butu teisinga.Dabar zmogus turi buta uz 30 000 ir dar mokesti moket.Kai reikia keisti vamzdynus,radiatorius,jis turi ir meistrus jieskotis ir moketi jiems pats is savo varganos atlyginimo.Susikiskit tuos mokescius i savo riebias ruras.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų