Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Juk jau nemažai metų per visur pasakoja,kad laiku tvarkykitės popierius,nes liksite kvailio vietoj.Tai dar vienas įrodymas.Nežinau kaip šioje situacijoje reikėjo tvarkytis,bet,manau,kažką žinojo,jog gali visko atsitikti.
Daug tokiu atveju su tais paveldejimais ir dok nesutvarkymu. Po tevu mirties lieka kaime sodyba niekam nereikia,atseit kas nori tegu tvarkosi. Kada sutvarkai paremontuoji nama,sklype sabakstynus isnaikini,kazkoks estetinis vaizdas atsiranda tada visiems prireikia. Brangieji jeigu taip atsitiko tvarkomes dirbam bendrom jiegom visiems bus malonu atvaziuot pailset! Ir ko pyktis,ko bartis! Tokiais atvejais supranti kokie tavo gimines broliai ir seserys!
@Zuvis gerai sakot
Teismas paskirs tam,kas gerai sumokės. Teisingumo teisme nesitikekite,jo nebus.
Galimą nunuodyti ar susprogdinti kai landzioja kur nereikia
Teismai ne visuomet priima teisingas nutartis, labiausiai ima pyktis, kai nutartys būna prieštaringos - tuomet po teismus lankomasi apie 20 metų ir tai nepabaiga.
Zurnalista reik izoliuoti nuo visuomenes
Ubagų problemos.
Viskas priklauso nuo juodaskvernių patepimo.
Sektantas iš gretimo namo
Sektantas iš gretimo namo
Pagailėjo pinigų,susitvarkyti dokumentams,tai dabar ir turi vargo.
@Sektantas iš gretimo namo O kaip tokioje situacijoje galima būtų susitvarkyti dokumentus?
@Vaida Aiškiai..
Žmonės, nebijokit atsisveikinti su namais, neprisiriškit. Gal jūsų laukia kažkas gero kitur. Šitie besidraskantys atgaus savo dalį ir tą pačią dieną numirs arba užsimuš avarijoje. Tokių istorijų būna dažnai. Išeikit oriai ir leiskit karmai padaryti savo darbą.
@vg Žmonės, nebijokit atsisveikinti su SVETIMAIS namais.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų