Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tai namai poilsiui arba pensininkams, verslininkams(atitinkamai sutvarkys ir nuomos turistams ar norintiems pagyventi, tarkim, pusę metų). Pirks tik pasiturintis žmonės.
Ten jie taip pigiai parduodami, nes aplink nera.darbo, nera gamyklu ir.pan. jokio.topko.ner.ten.gyventi.
@Wtf Darbo sociai ,tik spek suktis,problema ta jog tauta sensta gimdymas mazas ir namū sociai,
@Wtf Ir darbo ir fabrikū ,ir viso kitoo čia pilna, atvažiuok duosiu tau darbo
Beribio daina
Ar gerai supratau kad musiškiai siekia piginti butus lietuvoje?
@As Pasvajokime....
Bananų geriau nusipirksiu
Straipsnio pavadinimas turėtų būti toks - Ar norite pirkti griuvėsius miestelyje, kurį sugriovė+-7 balų žemės drebėjimas?
Tv3 atsilieka baisiai , tie bajeriai jau seni.
Jau ruošiama avinų pasąmonė ateinantiems avarinių daugiabučių griovimams.Nenori mokėti už naują būstą-nešdinkis į Italiją ir pirk už 1 eurą.Tik kažkodėl tie ostapai benderiai visa tai planuoja tik didmiesčiuose-turbūt nujaučia,kad provincijoj žmonės dar neužmiršo,kas yra aštrus dalgis ir smailios šakės...
@Giedrius.U Duxu duxas, vafliu gimei tortu nebusi.
Pasiziurejau kas ten per namai. Sunku butu pavadinti tokius griuvesius namais. Nupirkes toki griuvesi, isipaeigoji ji atrestauruoti per labai trumpa laika. Bet ten nelabai ka tvarkyti yra. Geriau jau nugriauti ir pastatyti nauja, kokiame jie stovyje yra. Google maps meginau surasti tuos namus. Ten gatveles tokio siaurumo, kad automobilis vos telpa, o posuki isimti visai neimanoma. I sivaizduokite, toki nama reiketu atrestauruoti, kaip prie jo privaziuoti? Ar statybines medziagas kelis kvartalus rankomis susinesioti reikes? O kaip iki tokio namo dasigauti, kur automobili laikyti? Pamirskite apie automobili jei toki busta isigysite. Galvokite apie dvirati arba asila nes tai vienintele priemone kuira galesite priparkuoti savo virtuveje nes gatveleje jo palikti negalesite. Jei tie namai butu verti demesio, tai patikekite, uz sienos gyvenantis kaimynas toki busta tikrai nupirktu ir prijungtu prie savo. Ten lauzai tinkami tik nugriauti ir akmenis ar senas cerpes panaudoti rnovuojant kitus pastatus.
@Domejausi Niekas neperka antru ar triaciu bustu nes mokesciai sutvarkyti
@Domejausi Tai čia ir taip aišku... Negi gera daigta už 1 eurą atiduos... Įsigysi tik galvos skausmą dykinei.
@Domejausi Su vespa, pamirsai italijos kultura ir paprocius
@Domejausi Stengiuos nekomentuot kitų komentatorių rašybos klaidų,visi kažkiek padaro,na bet čia jau perlenktos visos ribos. Šitokio beraštingumo dar nesu matęs. Tai,visų pirma,nepagarba skaitantiems. Arba kitas variantas : mokslai nesisekė.
slamstui
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų