Rašyti komentarą...
Beda su konservatoriais, kai jie tik valdžioje is kart prigalvoja visokiausiu mokesčius, kad tik zmonems blogiau butu, zmones tai runkeliais vadina, tai gyvuliu ukiais. Parazituojanti vyriausybe.
Į šešėlį, ponios ir ponai!
Pakelėse prekiaujančus gybais ir uogom irgi spmokestinsit? Nu bl..bl..
Tai čia kolkas tik pateikta diskusijoms ir nereiktų priimti viską už tikra
Ir kaip visada nukentes minimalu ir siek tiek didesni atlyginima gaunantys dirbantieji o gaunantys 8 tukstancius ir daugiau mokes maziau mokesciu
Mes sukomes ant savo pinigus . Susikūrė sau darbo vietą . Mokamą mokesčius . Mokamą nuoma darbo vietos , pagal sutartį į priekį . Dirbsi , ne dirbsi , vistiek mokamą . Susirgo , prekės sugedo , išmeta , niekas tau ne kompensuoja . Kasos aparatai , svarstyklės , jo tech aptarnavimas . Išlaikyti krovinių transporta , jo remontas , degalai . Čia viskas iš mūsų kišenės . Jokių garantijų . Dirbama šešių dienų savaitės . Į savo išeiginių dieną sprendžiama visokį savo darbą reikalai . Tai gal palikite mums nors kokį stimulą , viso to užsiimti . Kol mes patys rankų ne nusileido .
@Gyvulių ūkis Jus pribaigs. Vardan visuotinės gerovės.
Atimti paskutinė galimybė gauti papildomų pajamų. Turtuoliai nenukentėjo, o visiems likusiems kelnės numaus. Individualios veiklos pajamos nepastovios, tegul ta ministrė pabando taip gyventi.
O kam ministrei šito reikia
O kam ministrei šito reikia
@Mona Ji gauna darbo užmokestį. Greičiausiai bus kaip tik tas virš 8 tūkst. mėnesiui. Tai jai mokesčiai mažėja :)
Tiesiog juokinga klausyti. Žmonės užsidarys tas indualias ir nebus iš ko mokesčių rinkti. Darbo birža stost ir valstybei daugiau kainuos. Tegul seimunai sau mokesčius didina o iš mūsų kišenių kemšasi sau
Kodėl musu ministrai, tai yra finansų ministrele, dirba ne zmonems o velnias zino kam, kodėl blogina zmoniu finansine bukle, priima kazkokius neadekvatus mokesčius. Gal ji pamiršo kam turi dirbti, ne savo partijai, ne lobistams o zmonems. Kaip gali pasodinti i ministro postą nieko nenutuokianti zmogu kuris priiminėja kenkejiskus istatymus. Kas jai padare tokias nesąmones?
isiems kliūna tie su IDV pažymomis , kad mažiau mokesčių, o kad dvigubai mažesnės pensijos apskaičiuojamos ir 20 metų nebuvo galima nedarbingumo gauti iš sodros, tai visi pamiršta . Dirbau su IDV 20 metų , tikrai žinau. Kaitalioja nuolat mokesčių skaičiavimo tvarką, žmogų ta nežinia baugina.. Neturi jie ką veikti tie išrinktieji ..

Skaitomiausios naujienos
Į viršų