Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
50 tūkst. buvo svajuko dramblionė (Vydmonto kartu su Budvyčiu). Kol kas, po metų pardavinėjimo yra 4000 (žr. RRT ataskaitą), kurie kol kas moka po 1 LT. Žodžiu, terminas išsitempia iki ~100 metų. Su kuo ir sveikinam.
Jei 100 mln. skolos, tarkime LRTC surenka 50 tūkst. abonentų, kurie moka po 30 Lt per mėn, ir gaunasi, kad tie 50 tūkst. abonentų turi mokėti 6 metus, kad sugrįžtų ši investicija. Jei priskaičiuosime kaštus, gausis, kad LRTC ši investicija atsipirks geriausiu atveju po 15 metų. Kokia f***ing technologija gyvens bent 10 metų?
Apdovanojimą ne už paslaugą turėjo suteikti, o Nobelio ar nacionalinę premiją šį verslo planą sukurusiems genijams. Korėjiečiai turėjo gerai atsilyginti sprendimo priėmėjams.
o omintelis telecomas telesonera gavnoriaus prichvatizacija su supermonopoliu - yra su konkursu? Vagis prieš vagį. Prajuokino
Heh. Vilniaus televizijos bokstas - jau ne Lietuvos, ir tanku nereikia. Kaip ten rashe - del gabalo aukso, gardaus valgio shauksto (:
na, mezonas vilniaus centre, gedo pr. neveikia taip, kaip reklamuojasi. Nežinau, kaip kituose didmiesčiuose. Išbandžiau, atsisakiau palei sutartį, leidžiančią atsisakyti. Kai atsisakinėjau, apie 09.12.05., tai laukiau eilėje tarp tokių atsisakinėjančių, tik nežinia, dėl kokių priežasčių. Tikiu technikos progresu ir mezonu. Tikiu, kad belaidis internetas po poros metų bet kuriame petriuko kaime bus prieinamas. Bet aš ryšio noriu dabar :(
Kas dėl polytikos, tai liberalai lietuvos (mažoji, nes jie neverti didžiosios L) tiesiog kol kas kakutį girnomis mala.
Ar čia ne tas pats Kuprys dabar Mezon dirba, kuris prieš tai dirbo "Samsunge", kuris be konkurso ir gavo galimybę įrangą tiekti? Oi kiek daug sutapimų. Vajajajajai.
Rudnosiuk, man pačiam nepatinka omiconnect. Bet tu man paaiškink, kaip tas puikusis MEZON vos kelis tūkstančius klientų per metus surinko ir kaip grąžins skolas? :)Irgi Omnitelio kaltė?
Puikus tas Mezon, turiu jau daugiau nei pusmeti, nesiuskundziu, viskas OK.

"Pasak „Omnitel“, projektas yra neperspektyvus."

konkuruojanti technologija visada neperspektyvi, nupirkti ją galima nebent pusdykiai, planuojant likviduoti. Bet paimti įmonę su 100 mln. Lt. skolų - ne tas atvejis.
Todėl galima paskelbti apie jos pirkimą, paskui "atsisakant planų" dėl "neperspektyvumo", taip programuojant OmniConnect klientus nebėgti į WiMax. Pigus triukas.
Kupry, ne apie prizus klausiama, ne apie tai - geras ar blogas tas jūsų stebuklas. Kalba apie tai, kad biznį, įkeisdami valstybės turtą, padarėt taip idiotiškai, kaip tik vienas LRTC ir temoka.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų