Rašyti komentarą...
Kam skaiciuojate kur kas isleido. Blogiausia, cia pradėti diegti pamatai isteksti "ubagus" i gatve ar suvaryti juos i getus ... " Sveiko" proto asmuo to nesumastytu ... Butu skirtas plotas ir baigta butu si nesąmone.
Pvz" Turiu 100 butu... ju kievieno verta -100 nuo medianos... Man pof... kad jus mokesite uz viena (lauke negyvensite), o as ne... Stai jums lietuviska demokratija...
Ivedant naujus mokescius turi pasakyta koks to mokescio tikslas ir kur surinktos lesos bus panaudojamos.
Užsičiaupk,o ar tesinga mokėti NT net 0,5 tarifu už butą daugiabutyje,kuriame išgyvenau Neringoje virš 35metus tokį didžiulį mokestį apie 500 eur.Dirbom visą tą laiką už mažesnes algas nei žemyne,nes atseit apimtys mažesnės,nors funkcijų daug daugiau reikejo žinoti ir atlikti ,niekas neleido specializuotis.Pensijos automatiškai mažesnės,paskaičiuojamos pagal vienodas formules,o turtą vienšališkai ima ir įvertina didesne mokestine verte ir jau kelinti metai ,kaip vienišas asmuo esi apiplėšimas,nes negali prašyti lengvatos.Dabartinis istatymas yra neteisingas našlių,vienišų,išsiskyrusių asmenų atžvilgiu,nes tik jie yra pagrindiniai NT mokėtojai dėl per didelio tarifo ir kad nėra santuokoje,kuriems leidžiama turto vertę,būnant santuokoje ir vedant bendrą ūkį,pasidalinti ir atskirai deklaruoti,kiekvienam atminusuojant neapmokestinama dydį,to pasekoje jiems mokestis tampa daug mažesnis. Būtina dabartinį neteisingą NT mokestį fiziniams asmenims keisti ir kuo skubiau dėl tokios neteisybės.Kodėl už metų metais turėtą ir jame gyventą butą turime mokėti milžiniškas sumas,kai nėra nustatyta tos teritorijos mediana ir neleidžiama taikyti lengvatų,kaip juridiniams asmenims.
Pirmiausia turi būti reglamentuota kam bus konkrečiai skiriami surinkti pinigai ,kad būtų užkirstas kelias projektams,projektėliams su lektoriais apie kosmosą arba kišenių didinimui.Ir kad kaip iki šiol nesvarbu kokią etiketę pasikabina partija,bet galutinis tikslas ,kad skurzdėlynas užtikrintų turtingiems ,įtakingiems toliau bujoti su valstybės pagalba .
Na taip varguolem viska ką tik begali greičiau juk anapilin nūvarys
Gal zmones sukils bent kaip Prancuzijoj nes jau tuoj liksim be kelniu.
Sakot savivaldybės tvarkys pačios šitą mokesčio pinigus deja bus kaip su socialinem išmokom žmones atgrase prašyti o pinigus sau algom pasikelti pasiėmė taip bus ir su šituo nekilnojamo turto mokesčio pinigais taip ir žiūri kaip nuo žmonių pavogti
Turto mokesčiai yra neteisėti. Jie apmokestina sugebėjimą taupyti, kaip žalingą įprotį. Pats turtas dažniausiai pajamų negeneruoja, bet visi priverčiami mokėti, lyg tai būtų mūsų pačių būsto nuomos mokestis, tik mokamas ne savininkui, o valstybei. Tuo kėsinamasi į privačią nuosavybę, tiesa užmaskuotai, bet kėsinamasi. Taip, čia tavo daiktas, bet privalai mokėti mums abonentinį mokestį už galimybę juo naudotis. Pamėginkite savo kolegai pasiūlyti mokėti jums savaitinį mokestį už tai, kad jis naudojasi savo skėčiu. Gausit į dūdą!
@Bruknė Bendrai čia primena prekybą žmonėmis. Valdžia prisiima sau teisę disponuoti visų piliečių lėšomis. Nes pati savas, surenkamas iš daugmaž teisėtų mokesčių, prašvilpia. Tai ji nusprendžia lad pati pasiims dar. O skaičiavimas pagal NT vertę tėra vienas iš būdų, kaip įvertinti, kas kiek galėtų būti išsunktas. O kai šių lėšų drakonui nebeužteks, jis sugalvos ką nors naujo. Jo manymu, visų piliečių santaupos yra jo resursas. Ir čia nematau skirtumo su Rusija, kuri galvoja, kad Ukraina priklauso jai.
Dabar tikrai neaišku, kas gyvuliai, jei jau rajone brangiau reikės mokėti negu Vilniuje ar Klaipėdoje ir Palangoje. Ir kam sukti protą su medianomis, kurios virsta nesąmonėmis, jei turintys po kelis butus miestuose mokės kaip vieną rajone turintis.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų