Rašyti komentarą...
Paklaus, taip ir atsakai, o koks tamstos reikalas, kur noriu ten dedu, kas nors negerai, užsidarau ir pinigėliai kitame banke, ir ką. Arba aplamai atsidarau sąskaitą kokioje Vokietijoje ir tiek žinių, ką nuo to laimės ir koks jų reikalas kur leidžia, nors ir lankstau lėktuvėlius ir per langą mėtau, svarbu sąžiningai uždirbti, o visa kita ne jų bėdos.
Byby tegul jie uosto.nusiemiau 15 stuku ir namuose peciu kurenau nes salta buvo.o uz likusius kugeli issikepiau duonkepej.ateikit duosiu paragaut kaip irodyma!
Ne ne jokiu ponigu bankose,tik kojineje arba subinej ))) Nenori tureti problemu nesusidek su bankais ypac Lietuvoje. Gyvenimo patirtis rodo ,Bankai - tai reketas banditai liksi skoloj iki gyvenimo pabaigos.
Už sąžiningą bankininkystę
Už sąžiningą bankininkystę
Kol kas už pinigų plovimą papuolė tik Danske bankas
Tai gal mums verta paklausti bankų apie jų kapitalo kilmę ir kokiais būdais jie uždirba milijonus?
Bankas ir yra didžiausias teroristas.nenori problemų,nerodyk bankams savo pinigų.
Sveiki, tai kur mes gyvename kad dabar turime atsiskaitineti kur dedame savo prakaitu uzdirbtus pinigus, nesuprantu tai cia skaitosi laisva Lietuva kuri bet kokiais ruostais bandote kontrokiuoti lietuvi atsipeikekit
"sazininga bankininkyste"- cia toks anegdotas?
Paskutiniu metu man taip buvo. Klausė kur žadu išleisti nusiimti 4.400e. Tai atsakiau tiesiai šviesiai, kad pragersiu. Mano pinigai, ką noriu ta darau ir fsio. Bankininke liko biski šokiruota.
@Andzey Na ir aš būčiau taip pasakius kad pragersiu. Visiška nesąmonė tuose bankuose dedasi.
@Andzey Su tokiu atsakymu atsargiau, bankas perduos Verygai, ir Jums batai! :D
Bankai už indėlius dabar palūkanų nemoka, tačiau skolina su nelabai sumažėjusiomis nuo ankstesnių laikų palūkanomis - palūkanos sumažėjo, tačiau atsirado mėnesiniai sutarties administravimo ir kitokie mokesčiai, kurie iš esmės yra tos pačios palūkanos. Taigi, bankyriai ir prievartauja žmones, kad neišiminėtų pinigų prieš artėjančią krizę. Jiegu įdėmiai skaitote, šis bankyrių reketas prasidėjo neseniai, kiek anksčiau pradėjo rašyti apie naują artėjančią krizę. Suvedate galus?
O koks jūsų reikalas KAM aš išleidžiu savo uždirbtus pinigus????

Skaitomiausios naujienos
Į viršų