Rašyti komentarą...
Recesiją ECB nori sukelti tyčia
Recesiją ECB nori sukelti tyčia
kad galėtų taip nurašyti savo kvailus sprendimus šimtus milijonų išskolinti vakcinoms, kurias dabar reikia išmesti, ir kt. Pinigais užtvindė rinką ir sukėlė didžiulę infliaciją būtent ECB per savo taip vadinamą kiekybinį skatinimą, kai į rinką buvo įlieti šimtai milijonų, milijardai. Dabar bando sukti uodegas nuo nukapojimo. ECB pinigų politika jau seniai neatlaiko jokios kritikos: arba išsigandę pila pinigus kibirais į rinką, arba užsuka kranelius, kai reikia daryti priešingai. Kai ekonomika augo, jie toliau pylė pinigus į rinką, kai dabar ekonomika rizikuoja patekti į recesiją - jie pinigų į rinką pila mažiau. Su tokia logika jiems reikia į pirmą ekonomikos ir finansų pagrindų klasę. O jie vietoje to vadovauja institucijai, kuri lemia šimtų milijonų Europos gyventojų gerovę. Tai - baisu.
Kas nesiskolino, tai jam gal net dziugios, nes netaip isisuks infliacija ir netaip nuvertes jo pinigai. O kvailiukams besiskolinantiems pametusiems galvas galima palinketi niekada nesiskolint ir neskolint.
Nesiskolina tik kvailiukai
Nesiskolina tik kvailiukai
@Paulius Ir va tokie kaip tu pauliai
Labai geros žinios kainos kris NT vieni + nuo to
@Elvinas Nėra jokio pagrindo kainoms kristi. Keli smulkūs vystytojai parduos kelis jų statomus butukus pigiau - štai ir viska, nė vienas didesnis vystytojas nepardavinės butų pigiau. O kodėl turėtų?
eurobiurokratų mafija siaučia toliau
eurobiurokratų mafija siaučia toliau
Informacijai. FED pallūkanų normų didinimą lėtina, didins jau ne 0,5 bet tik 0,25 punkto, o antroje metų pusėje planuojamas palūkanų normų mažinimo ciklas. Tik ne ECB. ECB ir toliau naikins ekonomiką.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų