Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Arba is prikauptu milijardu padalint
Žmogus visa gyvenima moka mokesčius, imokas sodrai, o valdžios ponai sako kad žmogus turi pats sau susikaupti pinigus senatvei, nes pensijoms moketi nera pinigu, tai tegu valdžia nebeima mokesčiu ir žmones tuos pinigus susitaupys, nebeprašys iš valdžios pensiju, o tie pensijiniai fondai matyt reikalingi augaule atimti iš žmoniu pinigus, ju negražinant.
MATYT LINGĖ ĮLINGAVO Į FONDŲ VALDYTOJŲ KAPELĄ, KAD TAIP STENGIASI, KOL FONDININKAI GAUS ALGAS NEPRIKLAUSOMAI NUO UŽDARBIO,TOL JIE PUIKIAI GYVENS, O DALYVIAI GAUSŠPYGĄ NETAUKUITĄ
Fondai apskritai turi būti panaikinti. Ši schema išvilioja žmonių pinigus. Visi žmonės kurie kaupė, liko nepatenkinti. Pensijų fondai turi būti panaikinami, ir tik per sodrą skaičiuojamą pensiją. Šita schema naudinga verslams, nes už sukauptas lėšas įmonės investuoja , o žmonės lieka durniaus vietoje, kurie negali nutraukti kaupimo, ir yra jėga pririšami. Pensijų fondai, tai yra absoliutus pralaimėjimas.
"Kregždutės", kur sėdi ten ŠYKA
"Kregždutės", kur sėdi ten ŠYKA
Socialinių tinklų, kurie turėtų būti tik įrankiu ar priedu, painiojimas su profesionalia žiniasklaida, davė rezultatą: kiekvienas durnius arba turčius, su interneto prieiga, dabar yra nuomonės formuotojas.
Anksčiau sakydavo: Taigi Laikrašty rašė, o dabar... visa snukiaknygė žino....
Pletkų sienoje tiesa.
Kuo greičiau LR atsikratys kolaborantų dinastijos paveldimos bandos gyvulių,- tuo grečiau ji atsigaus...
Vagių, pedofilų ir išdavikų partijos ats
Vagių, pedofilų ir išdavikų partijos ats
Manau, kad tu šalies išdavikai ir naikintojas
Manau, nes prisiminiau kaip kenkėte ir naikinti mūsų šalį 4 metus
Bet tai tik mano nuomonė
Ji nieko nereiškia, o gaila...
pritariu, reikia daugiau pinigų dėti į fondus
kiek pensininkų kaupė kaupė 40000000 ir pastatė ant kazino. Vsio zakona.
Mažiau vogti reikia
Konservatnikai prakeikti

Skaitomiausios naujienos




Į viršų