Rašyti komentarą...
bukas kaip Glaveckas . Ir tuom viskas pasakyta - juk visą gyvenimą jokio darbo ,išskyrus malimą liežuviu neišmoko . Bet ir čia akis bado griekai ,pvz. jo credo : "Kitų turto šaltinių, išskyrus darbą, nėra" taigi aiškus analfabetizmo pavyzdys .Tegu jis pasimoko istorijos , kad ir nuo Romos laikų ,tai puikiai supras kaip daromi tikri turtai ,kokie "darbai" yra turto darymo pagrindas. Be jokios abejonės ta "pasauline" istorine "babkių" darymo praktika be jokių išimčių naudojosi ir visas tas išvardintas Lietuvos turtuolių 500 -- šimtukas . Įskaitant ir melagį politiką. Kitas reikalas ,kad kitaip kalbėti jam draudžia galiojantys istatymai .Bet čia jau visai "iš kitos operos". Išvada: Lietuvos žmonių tikrai netenkina tas primestas visų sukurto turto perskirstymas primestos nelegalios prichvatizacijos būdu. Net neabejoju ,kad anksčiau /vėliau turtas privalės būti gražintas teisėtiems jo savininkams.
Ce tik puse oziu kiek ju yra pogrindyje vien mazeikiuos kiek ju sedi kaip inkstai taukuose.
Visus VP milijonierius i teisma ir priteist maziausiai 80% ju turto lietuvos pilieciams. Kiek smulkiu verslu zlugo, vos kvepuoja zmones. Dabar esam maximu,norfu,iki ir visokiu akropoliu vergai. Svedijoj tokie kaip akropoliai, maziausiai 5-10 km nuo miesto galima statyt. Tuometine valdzia "pagloste" visokius RYZUS PYDERASTUS ir isdygo maximos, akropoliai ir t.t..
Daug smagiau juos butų matyt 9 forte prie sienos.
kur teisingumo ministerija miegojo gal ant siezio sieno kas pardave kas grazino zydams zemes o kas pralobo pasikavojo tik nesako kur. protingi i asoti ir i zeme ir vaidina biedna.nu aisku kur zuokos mlj. po viksrais kas tanka pakels,,
Sveiki. Gal atsirastu nors vienas is 500, kuris galetu paskolinti 3000 euru (ne duoti, bet paskolinti) apyvartinems lesoms prekybai. Taip isejo, kad labai pritrukau. Gal kas galit padet?
o visi kiti ubagaj

Ogi supirko žmonėms išdalintus investicinius čekius!!! Aš irgi investavau dalį investicinių čekių, bet jie prapuolė. Sukčiai ir svolačiai, vagys. Sąžiningu darbu nepraturtėsi.
O verslo asocijacijos nuolat suokia,kad Lietuvoje sąlygos verslui yra nepalankios. Dar ir kaip palankios.PASTUDIJUOKITE sąrašą. Vis jiems dar negana- tad prastuminėja naująjį DARBO VERGŲ KODEKSA. Avuliui irgi dar negana. Prastuminėja kodeksą buldozeriu. O kas sunešė turtus NOTA BENE'I, per metus savininkai taip praturtėjo, kad net į Top 500 viduriuką papuolė. Labai aiškiai parodyta kur dingsta Lietuvos pinigai. Netikiu Lietuva. Linkiu visiems emigruojantiems geresnio ir laimingesnio gyvenimo.
pralobo balvonai,kol mes kovojom uz nepriklausomybe ,spec.tarnybos tegul pasidomi,kaip sugebejo per 10 m. tapti multimilijonieriais

Skaitomiausios naujienos
Į viršų