Rašyti komentarą...
Sako atsiskaitymai bus nemokami , bet idomu ar ilgam laikui bus nemokami...
Labai laukiu ir dziaugiuosi, kad Lietuva tik pusmeciu atsileka nuo tex naujoviu. O naudotis ar ne cia kiekvieno reikalas as tsi busiu vienas is pirmuju
Vietoje to, kad įvestų galimybę visur akimirksniu atsiskaitinėti NFC pagalba, įsiveda QR kodus, kuriuos reikia skanuoti. Tai yra didelis šuolis atgal. Gal dar peidžerius įsivedam. Jau laikas...
Kokiuose naujininkuose isivaizduoju ateiciau i parduotuvele, sakyciau man momentiniu atsiskaitymu. Sakytu ka a*jel? Gani bapkes
Chebra, taigi niekas nepanaikins nei grynu, nei korteliu, nei kokiu cekiu. Cia bus papildoma galimybe atsiskaityti tokiu budu. Visi kurie nores tie ir naudosis grynais pinigais ar kortelemis.
Ne visi turi išmaniuosius, ne visi gales tuo naudotis
Tai lietuva kurioje žmogus yra niekas jo nuomonė ir patogumas o pensininkai turi mirti tik išėjus į pensiją tai ko dar galima laukti tokį atsiskaitymo modulį gali turėi tik gera ekonomiką ir socelines garantijas turinti šalis bet ne lietuva.
@virginija Nusišnekate, niekas nevers juk naudot, kuo čia išvis susiję su ekonomika gera ir garantijomis? Nors asmeniškai aš prieš visokius tokius neaiškius sprendimus, reikia Google Pay ir Apple Pay kad pradėtų veikt o ne šiti neaiškūs dalykai.
@virginija Reikia nenustoti mokytis ir tiek. Kodėl vieni senjorai sugeba ir nori, o kiti tik bamba. Būti neišmanėliu - tai paties pasirinkimas. Niekas nei kortelių, nei pinigų neatima gi.
Mačiau, kaip tai daro Švedijoj. Nusipirko sendaikčių turguj prekes, surinko pirkėjas savo telefone pardavėjo duotą skaičių ir tuoj pat gavo patvirtinimą, kad jau gavo pinigus.
Na cia tai baisi nesamone, visi privales tureti ismaniuosius mobilius telefonus, tai viena, o ka daryti senjorams, kurie telefonu tik pasiskambingi moka?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų