Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Konservatoriu palikimas.... ispardave viska uz grasius
Su tokiu valdymu ir su tokia politika , 2020 Lietuvos nebebus kaip salies, nes visi jau bega kas gali, like jau ruosiasi palikti valstybe kuri tik atima is paprastu, ir atiduoda turtingiesiems, ir visi tik apsimeta kad nori padaryti kad butu geriau, bet deja deja, Gerai gyvena tik NESAZININGI ,
Tas pat bus ir su skalunu dujom
Natūralaus smėlio kubas parduodamas už 4,50 Lt.
1,48 Lt sudaro PVM.
naudingųjų išteklių mokestis 0,95 * VKI (1,333) = 1,27 Lt
viso valstybė pasiima 2,75 Lt
verslininkas gauna 1,75 Lt.
iš tu 1,75 Lt verslininkas turi nupirkti kuro ekskavatoriui, buldozeriui. Sumokėti atlyginimą ekskavatorininkui, buldozerininkui, sargui, kasybos darbų vadovui, buhalterei, įmonės direktoriui. Apmokėti patalpų nuomą, komunalinius mokesčius. Apmokėti žvalgybos, PAV, detaliojo plano, kasybos projekto išlaidas. Ir dar sumokėti pelno mokestį.
Gerbiamas žurnaliste, prašome ištaisyti klaidas. Linas Balsys yra Lietuvos žalųjų partijos pirmininkas. Iš Žaliosios politikos instituto prezidento pareigų jis atsistatydino iš karto, kai buvo išrinktas Seimo nariu. Pasitikrinkite bent jau internete. Tokios elementarios klaidos labai mažina pasitikėjimą autoriaus kompetencija.
Geriau būtų pasidomėti su kokio užsienio kapitalu susieti "žalieji" rėksniai Balsys ir Braziulis. Tuomet ii paaiškėtų, kieno naudai pastarieji spekuliuoja žaliųjų idėjomis tendencingai pateikdami faktus.
su Lietuvos valstybe elgiamasi kaip su žemiausios rūšies bananų respublika.Aišku,tikslu ir konkretu. Kam mums pinigai,kai turim tokius LLRI institutus su jų šilėnais ,velnienėm etc...?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų