Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kas rašo nesąmones. Juk 100 popurialiu maisto produktų. Ne pačių pigiausiu kur pagaminta vien iš atlieku. Kainos lietuvoje pačios brangiausios. Nei vienoj europos šalį tiek nekainuoja.
Taip,pati šalis,savo šalį naikina,bet naikina ne šalis,o tokia valdzia.Panelė,tik desto apie vakarykscius baršcius,ir šūdus.Kazkas negerai.Ūkininkai išnaikins karves,pienas brangs,valdzia to siekia.Jei šioje šalyje toli iki pensijos europines ar algos,tai ir maistas turi būti pagal mūsų gaunamas pajamas ,o ne normalaus europiecio.Tikras europietis tokią nevykusią valdzią,nuverstų.
Teisingai, kelkit kainas o mes palaikysime finansiškai Lenkija
Yra tik du atsakymai kodėl Lietuvoje taip yra, kodėl kaip pas mus niekur nera Europoje tokios betvarke. Tai arba musu valdzia vyriausybe negali kuriai viskas vienodai zmones, ju gyvenimai arba musu vyriausybei yra tai aktualu, sudarius sandorius su verslininkais kurie nebijo kelti kainų nes užnugaryje ju yra musu parazituojanti vyriausybe. Tik nesuprantu vieno, kodėl ji gauna atlyginimus is mokytoju pinigu uz tai kad subines i kėdes trina
Pati šalis savo šalį naikina.
Nieko naujo ir taip žinome, kad brangzzz...
si vyriausybe pidaru-narkomanu globeja moka tik mokesscius kelti,didinti baudas,skiria baudas uz pasakymus apie homikus ir jiems nusispiauti .kad zmonems reikia valgyti cia ir dabar,jie tik sau algas pasidydino ,mat jos jiems per mazos
visur energetikos bei grudu kainos pinga o rezultatas atvirkstinis-viskas brangsta
si vyriausioji kaimo boba - vyriausybe nieko negali padaryti-mes nereguliuojan
tad velniam ten sedi
lietuva paliko jau milijonas ir dar tiek paliks ir liks tik vadinamieji tarnautojai bei pensininkai
neveltui jau norima ivesti sunitu kalba mokyklose,-belieka tik ivesti arabu,indu bei arrikos kalbas
isvada-reikia pasekti prancuzijos,vokietijos bizraelio bei kitomis europos saliu pavyzdziu ir ismesti tas vadinamasias valdanciuju partiju vyriausybes i istorijos siukslyna i
Straipsnis skirtas visiem besikundžiantiems versniams.
@. ir dar beraščiams kaip tu.
Klounai jus klounai .
Lietuvoje per 2016-2021 metus algos didejo po 13 proc. kasmet ,o kainos per ta laika didejo po 5 proc. kas met ,tada gerai buvo?O to NEGALEJO buti ,niekur net panasiai Europoje nebuvo .
Del neadekvaciai pakeltu algu greit gamyba iskels uzsienio imones ,o apie naujus investuotojus pasvajokit .Siuo metu Vilniaus baldai dirba ne visu pajegumu,Visagino linija atleido 40 proc, darbuotoju ir ttt. ir tai tik pradzia ,apie tai kaip bus rasiau anksciau ne karta .ir pildosi mano prognozes .
Aisku realiai maisto kainos Lietuvoje aiskiai per dideles ,bet jei runkelis neadekvaciai daug uzdirba ir viska perka kodel turi mazet kainos .O runkelis nesiorentuoja neuzdirbtuose piniguose .Bet pasaka greit baigsis ta ne karta rasiau ir runkelis bus runkeliu .
@ggg7 Ir kaip čia mes sugebėjom su maisto kainom pasiekti 86,7 proc. ES šalių vidurkio, o su atlyginimais tik 50 proc. ES šalių vidurkio.
@Tikrai maisto kainos dar ne viskas .Lietuva pagal pragyvenimo lygi siekia 89 proc. ES vidurkio ,o su seseliu ir virs 100 ES vidurkio .
@ggg7 -- visiskas kubilius...
Nieko gero, as tai naikinciau vaiku pinigus.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų