Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pirkom Aukso gijoj....labai patiko
kunigui nesvarbu nei jūsų žiedai, nei jūs patys, kad ir siūlus užsivyniokit, nesusireikšminkit, kad kažkam rūpit
O kam tas kunigas išvis? Mes jau 40 metų kartu be jokių bažnyčių ir žiedai tada buvo pagal tokius talonus, kompensavo valstybė, mokėjom tik 14 ir 16 rublių. Na, kai norima pasipuikuoti, bet ne santuokos – lai taško pinigus.
Ne nuo žiedų,suknelės ar baliaus priklauso,santuoka bus laiminga ar ne.Viskas priklauso,nuo noro santuoką išsaugoti.Gerai sako,kad vestuviniai atributai,tėra biznis.Prisiimti teisinę atsakomybę,vienas už kitą, brangiai nekainuoja-tolygu santuokos registravimo mokesčiui.
Koks skirtumas,visvien išsiskirs;)ir kam tuoktis,gi galima gyventi nesusituokus ,va kaip aš 22 metus gyvenam kartu ir gerai mums.
Na kunigui tai visai vistiek koks tas žiedas,jis tik atliks kas nuo jo priklauso,o žiedus patys mūvėsit.jei jus tenkina kodėl ne.
Ka cia rasot pievas ir gasdinat
Ka cia rasot pievas ir gasdinat
Pirkom ziedus virs 1.5k vienoj zinomiausiu parduotuviu arkopolyje. Grazus viskas cool. Viduje isgraviruotas kodas.. imetem i ali express :) tie patys 150eu:)
Ne pinigai svarbiausia, o pati ceremonija, nu bet 2,5 jau nuotaka gal nesuprastu, kaip pazeminimas labiau
Man tai vestuvinis ziedas paprastas lygus auksinis ... retro stilius... jie nei brangus nei pigus aukso kaina. Galima vidinei pusei ka isgraviruot... as jau geriau silkes nepatieksiu sveciams...
Suprantu taupančius. Aš irgi per mišias, kai renka pinigus esu zlotų smulkių zakrastionui ibėręs. Anokia čia nuodėmė, vis tiek čekio ten neduoda
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų