Lietuvių gali nepasiekti laiškai ir siuntos iš trijų šalių

Dėl Kanados ir Belgijos pašto darbuotojų streikų bei blogų Italijos oro sąlygų korespondencija ir siuntos į Lietuvą gali vėluoti, perspėjama „Lietuvos pašto“ išplatintame pranešime spaudai.

Dėl Kanados pašto darbuotojų profsąjungos inicijuoto streiko, įvairiuose Kanados miestuose neteikiamos pašto paslaugos – kol vyksta derybos su profsąjunga, korespondencija ir siuntos nesurenkamos bei neišnešiojamos gavėjams. Kanados paštas deda visas pastangas, kad paslaugos nenutrūkstamai būtų teikiamos regionuose, kurie prie streiko neprisijungė ir atstatytos streikuojančiuose miestuose.

Darbuotojų streikas paralyžiuos ir pašto veiklą Belgijoje. Šios šalies paštas nevykdys pašto operacijų dėl darbuotojų streiko, kuris numatomas lapkričio 7-13 dienomis – šiuo laikotarpiu nei vidinės, nei išorinės pašto operacijos nebus vykdomos.

Tuo tarpu Italijoje įprastiniam pašto darbui koją kiša gamta. Dėl atšiaurių oro sąlygų keliuose Italijos regionuose dalis regioninių kelių buvo užtvindyti ir tapo nepravažiuojami, todėl Italijos pašto darbuotojai negali pasiekti dalies šalies teritorijos ir surinkti bei pristatyti korespondencijos. Rūpinantis pašto darbuotojų saugumu, kai kuriose šalies teritorijose pašto operacijos vykdomos lėčiau ar laikinai sustabdytos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų