Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Penktadienį įdėjo skelbimą, vilniaus miegamasis rajonas, blokinis devynaukštis, 2 kambarių 50 kv., 100 tūkst. Šiandien jau iššluotas, t.y. rezervuotas. Žmonės išprotėjo, o masinis pamišimas geruoju nesibaigia :)
@Šluoja visus :)
Jeigu ir isprotejo,tai paciia geriausia prasme.Jei per 9 mensesius valdza ,vedina gerb.Remigijaus ubagus,konservu iki konteineriu nuskurdintus,padare mazne ponais,tai tikrai galima isproteti,is laimes!
@Šluoja visus :)
Sitie ,,pirkejai ,,greit vistas gaudys UK ,kaip buvo 2008-2011 metais ,nes neisimokes paskolu .Lietuvai jau pizdec greit bus su be pagrindo ,neadekvaciai iskeltom algom ,SVARBIAUSIA neuzdirbtom algom .
@ggg7
O kaip bus pamatysim. Kol kas nedarbas 8 proc., darbdaviai verkia, kad norinčių dirbti neranda, tai jokia krize dar nekvepia.
Priespiet rasiau,kad sitas bumas,asmeniskas Zemaitaicio nuopelnas.Jis isaiskino visas konservu afioras,isviesino jas ir uzverte konservus auditais.Dar pries metus net nesvajojau apie nuosava busta,simet jau turiu 108 m2 palei Neries upe,buta.Kai Zemaitaitis uzlauze mokesciu nemokejusius konservatorius ir ju draugelius,ypac statybu firmas,pinigai eme upe plaukti darbo zmogui ir dabar as,greiderio vairuotojas gyvenu kaip ponas.Ir tik deka Zemaitaicio meiles darbo zmogui ir begalinio saziningumo,kaip ir jo desinioji ranka,Puchovicis.Teisingumui pasakysiu,spalio men.mano alga in rankas buvo 1080-1120 euru.Po 9 menesiu as jau gaunu 3150,in rankas!!!
Ei tu, Karoli Šikna, tai lietuviai jų neperka tik pašluoja, a ne?
Čia tie lietuviai kur iš Ukrainos?
dar niekada taip gerai negyvenom ,geroves valstybeje ,kad net sluoja NT po 2 milijonus moka ,parastas eilinis maximos darbuotojas ,kasininke ar valytoja.
@jo
Del Maximos nezinau ,bet mano mieste regione jei du seimos nariai dirba Norfoje kasininkais tai per 3 metus be problemu kazkiek pataupe gali nusipirkt buta be problemu .Alga kaip regione kosmine ,butai nera brangus.Sveicarija jau senai pas mus .
Taigi, ar tikrai lietuviai perka NT? O ne visokio plauko pasauliniai oportunistai. Ir kaip tokiu atveju toji rinka neperkais!
Kai tokiom kainos nesamoningos pas mus tai ir milijonierių ir ubagų daugėja.Reikia gal labiau prižiūrėt tuos kabutėse verslininkus....o žmonėm būti samoningiems ir nepirkt tokiom kainom tų kebabų ar alaus bokalo už kosminius 8 eurus.
Smagu kad Lietuva turtingeja....bet daugumai pencininku buvo geriau prie ruso, nes buvo jauni clownai....LOL
Lietuviai tokie skregios kad centus taupo, perka viska kas pigiausia, arbatpinigiuų niekada nepalieka. O jūs rašote jie šluoja būstus.
@Kad
taigi mokęk gerą atligimą padavėjui nereiks ir arbatpinigių - viskas priklauso nuo produkto kainos , taip kaynės menių ir parašykite , pruduktas tiek kainuoja o aptarnavimas ir paslauga tiek kainuoja ir klijientui bus aišku ir nebus korūpcijos bei pasipinigavimo -- o če arbatpinigai tai tas pats kas prie bažnyčios įmesti vargšui į dėžūtę centus
@Kad
Ir nusiperka butą.
kepa tokius straipsnius, kad sukurti iliuziją, -paskubėkit!, tuoj neliks!, pirkit dar po vieną, ir kuo mandresnį, permokėkit.
@nešlaviau ir nešluosiu
- teisybė - kas kiek nori tas tiek ir prašo jokios logikos -- juk euras taip nuvertėja kad siaubas - o savos valiutos LITO neturime , o kainos ir atliginimai Euro zonoje labai skirtingi tad lietuvoa kaip ta maža skruzdėlitė stengesi vys pbegti kad jos nesutraiškytu didžiosios valstybės per kainas ir atlyginimus , ir kiek tas tesis kainų ir atliginimų maratonas niekas negali pasakyti ti viena aišku kad finišas tikrai bus ti ne šį vakar ir dar ne rytoj bet tuoj bus
Lietuviai šluoja prabangius būstus: „Tu gali prašyti kainos, kokios tik nori“