Rašyti komentarą...
svolociai baikit meluot
Pūsti burbulą. Visada buvo bedarbio pašalpa netekus darbo priklausoma nuo atlyginimo dydžio, aš nesuprantu kas čia tokio wow? Ar čia jūs kalbat apie tą „dosnią“ 200 eur išmoką jei neišdirbtas laikas? Tie 200 manot stabdo viską? Tikrai tuo tiki verkslininkai? Tai nenuostabu kodėl pas jus nieks dirbt neina tada :) Geriau bankrutuokit, nuoširdžiausi linkėjimai. Nes iš jūsų nei dirbantiems žmonėms nei valstybei, čia matomai verslas tik sau, tai patys ir dirbkit.
Nejuokinkitesu juokingomos išmokoms,daugelis jų negauna, bet neina dirbti už juokingą atlyginimą!Apžiūrėkite kiek moka privačiai pasamdytamžmogui už dieną!Verslininkai prisirišę prie valstybės nustatyto minimalaus atlyginimo ir nenori daugiau mokėti irkol nemokės-tol darbuotojų neturės!
Tegul vyresnio amžiaus žmonės priima,ateini iš karto klausimas, kiek jums metų, tuo ir viskas baigiasi?
Zmones gal dirbtu bet kaj kruvis nezmoniskai didelis o alga nezmoniskai maza paliginus su kruviu tai ir dirbt niekas nenori ir nenores nes sveikata veliau del to kruvio nenupirksi
Visi nori,kad dirbtu tie lietuviai dykai....Lietuva rojus tik valdziazmogiams, tie turteja parazituodami.
Tai puse valstybės sedi skoluose ir bijo eit i jūsų ta darbą , kadangi antstoliai viska pasiims , dirbt žmonės nori patikėkit , bet pertvarkykit antatoliu sistema , nes as pats ju turedamaa esu priverstas dirbt ant saves su ind veikla , tam kad anstolis pas mane nepasiimtu mano uzdirbtu pinigu visų, sutinku moket po 30 procentų, bet antstolis nori visų 70 kai žmogus uždirva virš minimumo skaitau čia didžiausiu absurdu :))
Nu taip,išmokos tokios,kad ir dirbti nereikia.jokios išmokos,neatsvers normalaus atlyginimo.kiek jau kalbama,kad mokėkite normalią algą niekas neprašys tų pašalpų.o jei kas ir ieško,tai tie nėra ir dirbe normalei.
Išmokos kliūna ir kalba tie, kas su jomis nesusidūrė ir negyvenoiš jų. Pagyvenkit su jomis, tada gal ir NUTILSITE. Jums ką, pavidas graužia smegenis, kad vis linksniuojate išmokų terminą? Gėda ir nuodėmė juoktis iš ubagų. Rašinėtojams savos pilnos kišenės labiau šildo,kad vykdo vergvaldžių užsakymus.
Didesnes firmos turetu priimt zmones be praktikos ir apsimokinti sau darbuotojus pvz suvirintoja su diplomu, bet patirties trukumu
Į viršų