Rašyti komentarą...
Tai kad atlyginimai maži,žmonės kaip ir priversti dirbt viršvalandžius ir dirbt papildomus darbus. Mažint darbo krūvius ir atlyginimus 1500-2000eu į rankas, ir streso ir perdegimo darbe nebus.
O kaip vadinasi tie ir kaip jaučiasi kai dyrba trimis pamainomis.Atrado perdegima .Nejuokinkit.
@Nuotolinis Tokie žmonės vadinasi neraštingais. Kas ir tampa priežastimi dirbti per 3 ypač menkai apmokamus darbus
Čia nuo kavos gėrimo greičiau,neš geria kibirais ofisinei.
Dirbau vienoje ymoneja 10 metu jau psikologiskai pavargstu meistrai lenda y akis prašo padirbėti per išeigines jei nežinai kerstauja pinigus nuima taip žmogų sutrype jau yjejai y ymone negali žodžio pasakyti varo per pinigus džiaugiuosi kad išėjau kitur dyrbu psikologiskai atsigavau
Dirbu po desimt valandu kasdien ir dar po darbo chalyminu dar minimum penkes valandas bbd geroves valstybe bet jei nori gyventi reikia kruštis ir taip jau dešimt metu sakiau dar pora metu isnuomoju namus ir neatsisukdamas lekiu i ispanija pas gimines ten toks darbas kad man bus poilsis ir daugiau uzdirbsiu ir trumpiau dirbsiu :(((
Dirbti netingiu ir patinka. Tik va problema:kuo labiau stengies tuo daugiau krauna! O moket nenori. Va grafikas nuo 6 iki 18. Skaiciuoja 11 h. Valanda pietu. Bet juk valandos neleidzia atsipust. Saukia nesedek dirbk. O moka min tik uz 11. Beprotybe. Pasakyk nuomone siulai kreiptis i nesaliska specialista-darbo inspekcija kad isaiskintu reikala. Tada visai pipec. Net minimumo nemoka plius tarnybiniu raso. Ir is darbo kaip blogo darbuotojo neatleidzia! Anekdotas!
@Zuvis Primena maxima
Kas atsakys kur dingo pedofilas žaliais akinių rėmeliais.
Koks perdegimas,apie ka cia svaigstat protingieji?? Dirbam nuo12 iki16 val. uz minimuma. Ariam ne dirbam
Prekybcentriuose Izauros aria po 12 valandų.
moteriškėms darbe uždrausti mobiliuosius - tada tikrai nepersidirbs susirašinėdamos su draugėmis SMSeskėmis ištisomis valandomis.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų