„Lidl“ padengs namuose dirbančių išlaidas darbo vietos baldams: kompensuos 300 eurų

Atsižvelgiant į koronaviruso pandemijos metu išaugusį nuotoliniu būdu dirbančių skaičių, nuo šiol prekybos tinklo administracijos darbuotojams bus kompensuojamos 300 eurų vertės išlaidos, reikalingos norint įsirengti jaukią ir komfortišką darbo vietą savo būste, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Karantino apribojimai lėmė, kad daugeliui administracijos kolegų tenka dirbti iš savo namų. Todėl, norėdami parodyti didesnį dėmesį nuotoliniu būdu dažniau dirbantiems personalo nariams ir padėti jiems susikurti ergonomiškesnę darbo aplinką, nusprendėme padengti išlaidas, reikalingas įsigyjant būtinų biuro baldų“, – pranešime cituojama „Lidl Lietuva“ personalo vadovė ir valdybos narė Sandra Savickienė.

Prekybos tinklas kompensuos darbuotojų išlaidas iki 300 eurų su pridėtinės vertės mokesčiu, kurias bus galima susigrąžinti pateikus išlaidų ataskaitą pagal įmonėje galiojančią tvarką. Pavyzdžiui, darbuotojai galės įsigyti rašomąjį stalą, kėdę ar šviestuvą.

Pranešime neįvardijama, kiek tiksliai darbuotojų galės pasinaudoti minėta kompensacija.

Kompensuos nuo pirmojo karantino pradžios patirtas išlaidas

S. Savickienės teigimu, prekybos tinklas komandos nariams galės kompensuoti ir anksčiau patirtas išlaidas, jei darbuotojai turės pirkimo kvitą ir sąskaitą-faktūrą, išrašytą darbuotojo vardu, arba banko pavedimo išrašą su prekių užsakymo formą. 

„Svarbu akcentuoti, kad šia galimybe nuo pat pirmos darbo dienos galės pasinaudoti ir naujai prisijungę biuro darbuotojai, o galutinio termino, iki kada būtina įsigyti biuro prekių – nėra. Darbuotojai šią sumą galės išnaudoti ir per kelis kartus. Tikimės, kad šis sprendimas leis administracijos komandai savo namuose įsikurti patogią darbo vietą“, – teigia tinklo atstovė. 

„Lidl Lietuva“ šiuo metu dirba daugiau nei 2,3 tūkst. darbuotojų. Lietuvoje iš viso veikia 55 „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvės 22-uose šalies miestuose 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų