Laiškų dėl suteiktos mokestinės pagalbos sulauks 34 tūkst. naujų įmonių

Dešimtys tūkstančių naujų įmonių, įtrauktų į nukentėjusių nuo koronaviruso pandemijos sąrašą, artimiausiu metu sulauks asmeninio laiško apie joms taikomas pagalbos priemones, skelbia Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI). 

Pasak jos, į 2021 metų sąrašą įtraukta 34 tūkst. naujų įmonių, joms taikomos mokesčių pagalbos priemonės mokesčių nepriemokoms nuo šių metų sausio 1 dienos iki balandžio 30 dienos. 

Į šį sąrašą patekę verslininkai iki balandžio 30 dienos ir du mėnesius po to yra atleisti nuo delspinigių, jiems nebus pradėti išieškojimo veiksmai, o kreiptis dėl mokestinės paskolos sutarties (MPS) be palūkanų jie galės iki balandžio 30 dienos. 

„Priminimus apie galimybę sudaryti MPS be palūkanų iki vasario 28 dienos išsiuntėme ir 9,9 tūkst. įmonių, turinčioms mokestinę nepriemoką, kurios pavasarį buvo laikomos nukentėjusiomis, tačiau rudens karantino metu jų veikla nebuvo apribota, todėl į naująjį sąrašą nebuvo įtrauktos“, – pranešime teigia VMI Nepriemokų administravimo departamento direktorė Irina Gavrilova. 

Ji primena, jog tokių įmonių mokesčių nepriemokai, susidariusiai iki 2020 metų gruodžio 31 dienos, mokestinės pagalbos priemonės galioja iki šių metų vasario 28 dienos, o mokesčiams nuo sausio 1 dienos yra taikoma įprasta mokėjimo tvarka.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų