Rašyti komentarą...
6648644210574343185.owasp.org
Blogiausias laikas dabar mums, NT perekūpams. Parduoti gera kainą nupirktą likvidų NT laikas vis dar neblogas, bet kažką nupirkti jau rizikinga: gali nebespėti parduoti už norimą kaina jeigu užsitęstu remontai arba net ir aplamai nebeprduoti dėl vis blogėjančios ekonominės ir geopolitinės situacijos. Į NT investuoti Lietuvoje darbar jau aplamai nebeapsimoka. Kol kas dar ant bangos nuomos rinka, bet tai laikina. Rizika nepalyginamai didesnė nei nauda. Ką dabar gausi už nuomą, vėliau prarasi krentant NT kainai. Vadinasi nuomininkas gyvens nemokamai, nes realiai pliuso ilguoju periodu nuomotojas neturės. Situacija NT srityje dabar labai nedėkinga. Kainos realiai jau nebekyla, nes viskam aplinkui brangstant, NT kaina lieka tą pati. Ne už kalnų laikotarpis, kai bus išparduodamas NT kurio išlaikymo ir eksploatacijos kaštų nepadengs pajamos iš jo nuomos. Tada prasidės grandininė reakcija ir pamatysime tos mūsų investicijos į NT nėra tokios jau ir tvarios...
Tik kvailys gali pirkti sodybą. Nusipirkau, atv važiuodavau tik dirbti-žolė ir t. t kol apvogė ir nieko neliko!!!
Nupirkti Lietuvoje tvarkingą sodybą už padorią kaina - didžiulis iššūkis. Perkant pigiai, apleistą sodybą, ateities perspektyvos tiek remonto tiek apsaugos klausimu labai miglotos. Daugeliui tokių sodybų bankai net paskolos neduoda. Perki už savas lėšas ir aukoji savo laiką, nervus ir pinigus kuriant ateities vizija. Retai kada toks variantas atsiperka... O geros, tvarkingos, likvidžios sodybos kainuoja tikrai daug. Rizika šiuo atveju tik tame, kad ilgainiui krenta ir tokios sodybos kaina. Bet komforto ir saugumo atžvilgiu neabejotinai išlošiama. Perkant bet kokį NT reikia nereiktu vadovautis vien emocijomis. Reiktu vadovautis logika, turėti omenyje, kad kažkada tą turtą reikės ir parduoti.
Sodyba gera investicija ir jos nepigs ni
Sodyba gera investicija ir jos nepigs ni
@NT TT Jolanta
Daugumoj sodybos baisingai apleistos, nugyventos ir belieka tik nugriaut. Susidaro vaizdas, kad jose gyvenę lietuvaičiai baisiai biedni ir visiški nieko neišgalintys vargšai, arba asocialai. O tas nugyventas griuvenas parduoda jų vaikai, kuriems buvo nusispjaut kaip tėvai gyveno.. . Reta sodyba tvarkinga.
@Oi Ką tu čia svaigsti žmogau tai visi į užsienį išsilakstė tėvai numirė ir liko tos sodybos. Ir ką tu ten veiksi nusipirkęs ta trobą tam ubagyne nei darbo nieko vien bomzai aplinkui.
@Europa tai būtent kad spjovė ant tėvu ir imigravo kurti savo gyvenimo. Ir daug čia liko nusigėrusiu pijoku degeneratu kurie tik gyvena už pašalpas ir prageria jas. Kad kažką suremontuoti ar prižiūrėti tiesiog nėra nei pinigu nei sveikatos.
Į viršų