Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Panaikinti ta TA
(angl. body camera) - prie ko čia? Tai kaip tai skamba lenkiškai, latviškai ar CICHANOVSKIŠKAI? Natūralu, kad mašina naudojant dėvisi, dyla agregatai, ir dauguma vairuotojų nuvažiuoja ankščiau kiek, kad nustatytų gedimus ar trūkumus, tada juos ir patvarko. Ko čia skaičiuoti ir stebėtis kažkuo. Skurdi Europos šalelė ir tiek. Kada bus normalūs atlyginimai ir adekvačios bankų palūkanos, tada ir automobiliai bus geresni, gi niekas TYČIA nenori turėti ar įsigyti seno grabo.
Sutvarkau TA be kameru.
Kaip sėkmingai konservai Lietuva iš demokratinės pavertė į represine valstybė!
Juk ne mums reikia tu kameru tai teh darbuotojams kad kysius neimtu ir taip neima jie atsisako o tai kam reikia nesiotis prisiseges ant rūbų kad mus filmuotu kad girdėtu ka cia kalbama as galiu netycia susikeikti ar pavaryti ant triejų raidzių kazkokia nesamonė tiesiog tyciojasi is savu darbuotoju tai zema jų paciu adzvilgiu man tai dzin darykit ka norit nors filmuokit paty vadova nieko man nereiskia,o masina reikia teh abziūros tam ir yra teh abziūra pravaroma remontuojama mūsų oacių saugumas o susisiekimo ministerija kluijku kompanija geriau tegul suremontuoja kelius normaliai kaip kaimynai Lenkai yra susitvarke malonu vaziuoti greitkeliuose be jokių drabilku imkit pavyzdi is kaimynu ir taip mes mokame didziuliu mokėscius ir vis trūksta pinigu kur juos deda ?
Tokiais keliais tik tankams važiuoti
Tokiais keliais tik su tankais vazinieti
Nes techninę apžiūra praeina net nebuvę centruose, biuletenius nebuvę pas gydytoją, pensijas niekur nedirbe
Šiaip tai turėtų būti dar taip: palieki mašiną aikštelėje, atiduodi dokumentus, po kiek laiko gauni naują pažymą, išvažiuoji iš aikštelės. Ir viskas.
Ko lojat šunys !!!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų