Rašyti komentarą...
Prie ko čia Kaunas ar tuo labiau Meras?Krunos tiltas yra A1 magistraleje ir priklauso kelių direkcijai,pavaldžiai susisiekimo ministerjai.Pasidomėkite, kiek skirta biudžeto lėšų kelių priežiūrai šiems metams.Nes PIŠ šaikai svarbiausia išrinktajai tautai 37mln.pasiskolinus padovanoti,o gojai gali ir per aplinkui apvažiuoti.Už surinktą kelių mokestį,degalų akcizą būtų gallima kasmet pastatyti bent kelis naujus tiltus,bet reikia nupirkti iš farmamafijos 16mln.dozių Lietuvai,kad būtų galima padovanoti Zimbabvei,Bangladešui ir dar liktų ką išpilti kanalizacijon.Dar išlaikyti svetką-kotletką,nupirkti arba nevažiuojančių arba nešaudančių boxerių,penktą kartą nugriauti triskart nepastatytą nacionalinį stadioną ir tt.Pasidomėkit kur taškomi biudžeto pinigai,o .neridenkit ant Kauno š(šimon) bačkų.
Tai už kokią "priežiūrą" milijonus susišluoja, kad tik iš praeivių sužino realią būklę?..
Jei ką rašytojas turi susiorientuoti erdvėje..prie ko čia Kaunas, tiltas A1 magistralėje, strėlės LR kelių direkcijai..
Per 30 metų toks pasiekimas, kad žvejai prižiūri tiltus. Ne koks takelis bet valstybinės reikšmės tiltas. Visas dėmesys buvo nukreiptas į mokyklų ir darželių užgrobimą.
Šeštadienį jau eismą apribojo,kliūtis sustatė,pravažiavimas viena juosta.Bet darbai jokie nevyksta.
Apie 40 metų ,niekas neremontuota, neprižiūrima buvo.O taip, laisva lietuvėlė pavirto griuvėsiais , anksčiau buvo kaltas rusas o dabar kas kaltas ,patys lietuviai parazitai.Gyvenamieji namai virsta griuvėsiais ,nereikia nei karo.Faktiškai viską griauti reikėtų,visus prieškarinės statybos senus namus,tarybiniais laikais blokinius statytus namus.Nes iš jų jokios naudos ,remontuok kiek nori,per daug metų namai sėda ,konstrukcijos namo skilinėja,tampa nesaugūs.Ju sutvirtinti neįmanoma.O remontuojant butus keičia būtų išplanavimus,griauna sienas,daro dideles vienas erdves ,iš vis tampa neaiškios konstrukcijos ir tvirtumo namai.Niekada nepirkite būtų perdarytomis erdvėmis, prieškarinės statybos butų.Neverti jie nieko.
Įdomu,kodėl nedaro trumpų tiltų su nuokalne-įkalne kaip senovei?
Ką veikia kelių direkcija???
Ne,jūs norite,kad meras viską idealiai sutvarkytų,ir taip tvarko.Tiltai statyti beveik po karo,tai jau ir susidevi,laikui begant.Juk,viskas statyta,mokyklos,ligoninės,darzeliai,anos valdzios,o ką ši pastatė?bankus,ir prekybos centrus
@M Ir ugdymo įstaigas užgrobė
@M Nereikia toli eiti. Prie šito mero išklojo šaligatvių plyteles į Aleksoto kalną. Kelias dienas kažką ten kasė, darė. Ir šaligatvio plytelės dabar bet kaip atgal sudėtos. Kreivai, šleivai, duobėtai. Aš nesuprantu ar jie akių neturi ir nemato ką daro? Ar jiems nesvarbu, ką daro? Senamiesčio grindiniu einate pasivaikščioti? Kaip vertinate grindinio kokybę? Jis visada atrodo purvinas, nes tep liap suklojo, kažkuo apdrėbė. Vanduo neturi nutekėjimo. Kaip anksčiau grindinio akmenis klodavo? Palyginimui užtenka pažiūrėti į šalimais esančias gatveles. O tie nauji šviestuvai kažkoks kičas. Atrodo kaip apversti pieno buteliai. Jokios estetikos. Ir visur tos darbo kokybės trūksta, nekalbant apie medžiagas. Čia man vienai tokie dalykai akis bado?
Reikia visus rusiškus tiltus nugriauti ir pastatyti lietuviškus

Skaitomiausios naujienos
Į viršų