Kasininkų pritrūkusi „Iki" nusprendė darbuotojus apmokyti pati

Susidurdamas su nuolatiniu kasininkų ir kitų parduotuvių darbuotojų trūkumu, prekybos tinklas „Iki" šią problemą nusprendė spręsti atidarydamas mokymų centrą. Įmonė skelbia, kad per metus jame planuojama apmokyti iki 1000 darbuotojų. Tikimasi, kad tai padės užtikrinti sklandesnį naujokų įvedimą į darbo procesus, o ilgalaikėje perspektyvoje – sustiprins jų lojalumą.

12

Lig šiol visi nauji darbuotojai, atėję dirbti į „Iki", būdavo apmokomi darbo vietoje. Tokia užduotis būdavo patikėta konkrečios parduotuvės vadovui arba kitiems ilgamečiams darbuotojams. Kaip teigia „Iki" prekybos tinklo valdymo direktorė Lina Muižienė, į darbuotojų kompetencijų ugdymą nukreiptos investicijos leis užtikrinti sklandesnį ir efektyvesnį naujų darbuotojų startą.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. IKI atidarė darbuotojų mokymo centrą

Be to, esą tinkamai apmokyti ir parengti darbuotojai tampa lojalesni, o tai yra svarbu norint išspręsti vieną opiausių problemų mažmeninės prekybos rinkoje – mažinti darbuotojų kaitą, rašoma pranešime spaudai.

Mokymų programos orientuotos į būsimus kasininkus ir sveriamų bei šviežių prekių skyrių darbuotojus, tačiau turimas žinias atnaujinti bus siūloma ir esamiems prekybos tinklo darbuotojams. Per kelias dienas truksiančius mokymus darbuotojai gaus žinias apie darbo specifiką, kurias galės iškart pritaikyti atlikdami praktines užduotis.

„Mokymų metu būsimi darbuotojai galės praktiškai prisiliesti prie visų darbo procesų: mokysis dirbti su tikra kasa, išmėgins, kaip veikia krosnys ir patys keps bandeles, perrinkinės vaisius ir daržoves, pjaustys sūrius, svers mėsą ir t.t. Mūsų tikslas yra suteikti visus būtinuosius įgūdžius, leisti apsiprasti su parduotuvės aplinka be pirkėjų“, – sako L. Muižienė.

Naujai atidarytas Mokymų centras Vilniaus Šeškinės rajone atrodo kaip tikra parduotuvė. Jame įrengtos trys atskiros kompiuterių, kasų ir skyrių klasės, aprūpintos būtiniausia technika ir inventoriumi. Tai padės darbuotojams ne tik mokytis, bet ir pratintis prie parduotuvės aplinkos bei infrastruktūros.

Pasak L. Muižienės, tokie mokymų centrai yra populiarūs užsienyje. „Iki" valdantis „REWE Group“ per pastaruosius ketverius metus įsteigė 10 tokio profilio centrų Slovakijoje, Čekijoje, Bulgarijoje.

Vilniuje atidarytas mokymų centras kol kas yra pirmasis Lietuvoje. Bet prekybos tinklo atstovai teigia, kad jų plėtra suplanuota ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

 


Rašyti komentarą...
W
WC
2019-03-11 09:08:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zmones neikit i IKI.Pardavineja slamsta,aptarnavimas baisus,visur dulkes,nesvaru.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų