Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ant popieriaus laisvai
Net kas penktas jaunuolis neadekvatus ,galvojau maziau.
Saunuoliai jaunuoliai! Linkiu Jums uzdirbti ir 2500 ir 3000 ir dar daugiau, nes su dabartine infliacija tai bus kaip dabartiniai 1500. Musu ateitis Jusu rankose.
@labai gerai Dabartine infliacija ?
Siemet zadejo ,kad algos dides daugiau negu infliacija ,nors as manau algos mazes ir bus juoda bedarbyste .Pernai infliacija 20 proc. bet algos didejo 13 proc. Bet nereikia imti VIEN situ 2 metu .
Per 2016-2021 metus algos didejo po 13 proc. kasmet ,o kainos po 5 proc. kasmet , o per visus 7 metus algos padidejo 100 proc. , o kainos 50 proc. o to NEGALEJO buti .
Aisku to nebus ,bet jei Lietuvoje butu 2500 e. alga tai pramone butu visai nekonkurencinga .,nes jau dabar ji nekonkurencinga .Niekas nebeinvestuoja Lietuvoje ,o kas investavo anksciau greit iskels gamyba is Lietuvos .
@ggg7 Jausmas , kad gyvenime nesi buvęs parduotuvėje , kaip pvz. morkos prieš 5 metus buvo 20 eur. centų -dabar 1,30 euro, kur tu čia matai 50 procentų padidėjimą jumoriste ?
@Na Morka .tu.morka .
Kokiu 20 ,centu....
Daržoviu kaina skiriasi pagal sezona .pvz.bulves IKI žiema prieš 5 ,metus kainavo 0.29.cn.ir šiemet taip pat.
Be to aš imu visko vidurki .o ne morkas ar pampersus
@ggg7 banbukas, nuo banbuko iskrito...
@banbuk yr tas banbukas?
po 5 metu vabsce nieko nebeturesim ir busim laimingi
Nebent 1500eur. Dar dabartinis jaunimas... Nemoku, nežinau, man nesakė, o dar juos visur turi išleist nes jiems tiesiog reikia ir viskas, su savo tokiu požiūriu į darbą, išvis ar ką uždirbs?
Anglijoj vistu fabrike daugiau uzdirba ir po 10 metu turi uzsidirbes bazine pencija kuri didesne nei pas mus bananlandijoje 60 metu pradirbsi :DDDDDD
@Tadas Bl Kloune ,vistu fabrike uzdirba max. 1500 e.
@ggg7 Reiskia dirbt nemoki as ir virs triju pasidarau ir dar namie pilni saldikliai vistu :DDD
@Tadas Bl Cia su kambariokais kartu sudejus virs triju pasidarai?
@Tadas Bl Taduk ir būk toj UK. Pazystamas grįžo neseniai iš UK, tai gyvena kaip šunys po kelis kambary. CE yra baisu.
@Tadas Bl bet kodel vos ne kasdien cia ir delfyj begaliniai prasymai padeti pargabent karstus ar kokia liga pasigavus. Praso is ubagu kurie Lietuvoje dirba. Cia kaip suprast?
Optimistai :D cia 1500 eur yra labai geras atlyginimas, taip direktoriai sako, o kiti ir 1000 ar 1200 jau labai normaliu skaito. Nebent po 5 metu kainuos viskas 3gubai
@Archis Lietuvoje su lietuviskom kainom 1000 e. yra KOSMOSAS .
@ggg7 geriau jau tyletum ubago uodega. vaiku tikiuosi neturesi, nes pashalpinio gyvenimas nusimato su tokiom smegenelem.
@acadc Kloune.mano vaikai jau suauge...gerai gyvena.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų