Rašyti komentarą...
O grąžinti po 5 tukst ne lygis,ar babkiu nėra,karas Ukrainoje truks dar 5 metus,pagal žinovus ,,ekspertus,,šitie irgi aiškino,apie supista kovida,kurio nebuvo,nes dingtų nuo žemėlapio Afganistanas ,Indija,Nigerija,to neįvyko,tai parduoda tegul valdzia testus ,sikpopierius,kiek ,,ant kovido ,,sau į kišenes įsileido pinigėlių,bus iš ko grąžinti,o kam fondams ir jų akcininkams ubagų pinigai,taigi
Kovidas ,,paguldė,,pusę Lietuvos gyventojų,pagal jų skaičiavimus turėjome netekti mln pensininku,bet to neįvyko,koks,,karas,,Lietuvoje,nežino jau valdžia kaip babkes surinkti visas iš ubagų,kad eitų prie konteinerių,įdomu kiek užpulta ministerijų,institucijų,visokių organizacijų,kiek bankų susprogdinta,tai ,,karas,,pasirodo Lietuvoje,ypač elito ir valdžios kišenėse,turbūt mano,kad visi ubagai debilai,pranešė vakar asmuo,nežinau ar ministras,esmė ta,kad Ukrainoje JAV mokslininkai vykdo gyventojų genocidą,,cheminiu būdu,dar kažką Lietuvos ekspertai ar statistai nori pridurti,tipo gal pasakys,kad žmonių niekas iš kitų šalių nenaikina,koks,,kovidas,,tai ir sakykite,naudojami cheminiai ginklai,kad sunaikinti tam tikras teritorijas,o ne ,,kovidas,,po karo Lietuvoje ,kurio nėra,paskui ir vėl PSO ir mūsų vyriausybė ismastys,su ministrais ir SAM,kad ,,prasidėjo 2,3,kovidai,gal užtenka jau vogti,su savimi niekas nieko neissines,prisimename verslininka,daug išsinešė ,kuri ligoninėje puikiai sutvarke drauge,ir daug padėjo to verslininko sunelis,tipo nieko nežinojo,ar nieko padaryti nenorėjo,kad tėtį iš ligoninės ištempti,nes babkiu negavo iš tėvo,štai ir visi kovidai ypač verslininkų
O gali būti ir taip. Ateis neprašyti sveteliai. Nekaupusiems mokės pensijas beverčiais rubliais. O kaupusiems iš Švedijos atsiųs kronomis, iš Anglijos svarais, iš Briuselio eurais. Žinoma ne po daug. Tiek, kiek būsi spėjęs sukaupti. Ir už tą mizerį vakarietiškų, galėsi nusipirkti šūsnį rytietiškų.
Vėl pensininkas skyriaus kaip Kubilius 2
Vėl pensininkas skyriaus kaip Kubilius 2
864872624
Kaupkite,kaupkite, o ryt karas,ir sukaupete?o tuos dirzus tai jau veržiames daugiau kaip 30m.ir vis veržkitės,nors ponai,jau į kelnes netelpa.
Zjbs.... nieko kito ir neverta tiketis. Tik idijotai gali kaupti sau pensijas tikedamasi i gera gyvenima po 20, 30, 40 metu.
Dieve ,Dieve, kiek dar mumis vedžios už nosies.
Cha ateis laikas moket is fondu kuriems jau senai zopa
@Cha Taip! Iškart buvo aišku, kad š čia, o ne fondas
Koks karas?. Jei kiltų karas, fondų valdytojai su pinigų portfeliukais patys pirmieji dingtų iš Lietuvos.va tada sakytų karo išlaidoms pinigai nuplaukė.
As per 30 metu jau maciau 6 rusiu pinigus. Tad kokiais pinigais mokes jums pencijas uz 20 metu ir kokia bus ju verte ? O gal neverta moketi jokiu mokesciu...?
Pensijų fondų valdytojus reikia į karą išvešti į priešakines linijas.Geras uždarbis,moka visi piliečiai,gauna tik išgyvenę ir sulaukę pensijos.
Į viršų