Kaip kovoti su nelegaliais naktinių klubų ir renginių lankytojais

Ne vienas naktinis klubas praeityje susidurdavo su nelegaliais lankytojais – dažniausiai paaugliais, kurie bandydavo į klubą ar renginį prasmukti nesusimokėję. Kaip tai įmanoma? Labai paprastai – apsauga įleisdama į klubą žmones ant rankos uždeda fluorescencinį antspaudą. Einant pro duris, kur kabo fluorescencinė lempa, antspaudas švyti. Jis nėra amžinas – apsitrina, bet ne visiškai, todėl apsaugos darbuotojams sunku įžiūrėti, ar tikrai tas asmuo jau praėjo per patikrą. Internetu įsigyti fluorescencinio rašalo ir padirbti antspaudą – juokų darbas. Tokiu būdu vakarėliui jau prasidėjus kai kurie nesąžiningi lankytojais bando prasmukti į vidų. Ir jiems pavyksta.

Naktinio klubo savininkai paprastai stebi lankytojus per kameras. Greitai tokia apgaulė išaiškėja ir nepageidaujami asmenys išprašomi lauk. Kad kiekvieno įeinančio nereiktų tikrinti ieškant vaizdų kamerų saugyklose, klubo savininkai sugalvojo kitą būdą, kaip apsisaugoti nuo „zuikių“ – bandančių prasmukti be bilieto.

Į naktinį klubą įeinantiems lankytojams buvo uždedamas ne antspaudas, o kontrolinė Tyvek apyrankė. Atrodo, kad internetu parduodamos apyrankės irgi taps „zuikių“ sprendimu, kaip nemokamai patekti į klubą. Deja, afera nepavyko – klubas apyrankių spalvą keitė kas savaitę, be to apyrankės buvo sunumeruotos. Ant apyrankės buvo atspausdintas klubo logotipas. Taip apsaugos darbuotojai puikiai žinojo, kas bando prasmukti į klubą, o kas jame iš tikrųjų buvo.

REKLAMA

Tai tik vienas pavyzdys iš naktinio gyvenimo padangės. Tyvek kontrolinės apyrankės padėjo ne vieno naktinio klubo ar renginio organizatoriams išvengti nekviestų svečių. Šis sprendimas yra nuolatos naudojamas ne tik privačiuose vakarėliuose, bet ir renginiuose, kuriuose būtina užtikrinti, kad visi lankytojai turėtų bilietą. Pasak Aurimo M., https://juostelestau.lt/ el. parduotuvės vadybininko, kontrolines apyrankes vis dažniau perka renginių organizatoriai ir naktinių klubų savininkai.

„Seniau kontrolinės apyrankės buvo išskirtinai viešbučių lankytojų srautų valdymo sprendimas, tačiau pastaruoju metu juostelės smarkiai atpigo, todėl jos tapo prieinamos ir tiems, kam reikalingi

mažesni kiekiai. Dabar naktiniai klubai, konferencijų, mokymų, pramoginių renginių organizatoriai užsisako po kelis šimtus juostelių internetu kartu su jų logotipo spauda ir numeracija.“, pasakojo Aurimas M.

Tyvek juostelės yra itin kokybiškos, nes jų nutraukti rankomis beveik neįmanoma (tai reikalauja itin didelės jėgos). Taip renginio organizatoriai gali būti tikri, kad apsaugos darbuotojams nereikės papildomai dirbti su klientais, kurie pametė juosteles arba jas nutraukė. Juostelę galima nukirpti tik žirklėmis ar nupjauti peiliu, todėl jos išlieka ant riešo bet kokiomis sąlygomis, net visą dieną plaukiojant vandenyje.

Kontrolinių juostelių spalvos gali puikiai tapti skiriamuoju tam tikro renginio ar įstaigos bruožu. Specialus numeravimas užtikrina papildomą apsaugą nuo galimo padirbinėjimo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų