Rašyti komentarą...
tai jau geriau gera rugine iš taško nei padirbta degtine iš prekybos centro,ir pigiau ir galvos neskauda.
išvis apriboti alkoholio prekyba, kodėl mes turime skirtis nuo skandinavų, juk visi pritaria kad tos šalys puikiai gyvena , be alkoholio dar nieks nenumirė. per daug turime prasigėrusiu piliečiu ,kurie yra tik išlaikytiniai,ir tik daugintis temoka.nemokame kulturingai vartoti tai ir nereikia.
nebūtum tu Patras, jei galvotum. Kaimo parduotuvėse yra gerokai mažesnės apyvartos, o transportas brangesnis, nes atvežama mažiau prekių. Dalis parduotuvių teturi iš viso vieną patalpą. Taigi, Petrai, tu esi petras iš miesto, kuriam atrodo, kad visi aplinkui vagys. O šitą įstatymą stumia didieji tinklai, kuriems yra nusispjaut, kad žmonės geria - jiems svarbu pasididinti apyvartą, o apyvarta šiuo atveju padidės, nes
Nesuprantu komentatorių agresijos ir pykčio. Toks vaizdas, kad geria tik kaime, ir tik 7,5 proc. stiprumo alų ar rašalą. Taip, aš gyvenu kaime. Miestas už 2 km. Parduotuvėlė jauki, paprasta. Kainos beveik tos pačios kaip ir prekybos centruose. Alus rūšių visokių- nuo 4-7,5 proc. Pirkėjų irgi visokių. Bet tokio kiekio alkoholio, koks perkamas prekybos centruose, mūsų kaimo krautuvėje niekada nemačiau. Tad natūraliai kyla klausimas, ar tikrai kaimas "girdo" žmogų? Tad gal pirmiau reikėtų uždarinėti a la pilstomo alaus barus, ar nelegalius"taškus", o ne legaliai ir sąžiningai mokesčius mokančias, samdomų darbuotojų turinčias kaimo baubus-krautuves..Komentatoriai- kada paskutinį kartą buvot kaime? Matėt kaip susitvarkę, kokios bendruomenės fainos, ir alkoholikų super mažai....
Kaimiečiai ir taip geria tik iš taškų, valdiškos neįperka. Tai kame problema, o problema tame, kad neteks pelno verslinykai per alkoholio prekybą.
labai gerai ,seniai reikejo gala padaryti alkoholiui kaime
Tai tegul ir bankrutuoja girdyklos, kame problema?
Tai yra absoliuti nesąmonė, kad kaimo parduotuvės bankrutuos uždraudus prekiauti alkocholiu. Kaimo parduotuvėse kainos yra žymiai aukštesnės nei mieste. Taigi ir viršpelniai didesni. Tiesiog prekybininkas padidės išlaidos įrengiant atskirą įėjimą į svaigalų skyrių. Tai bus vienkartinė ir labai maža investicijų dalis. Girdyti savo kaimyną yra mažų mažiausiai nepadoru.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų