Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Verslininkui turi daeiti kad be darbuotojų jis yra apvalus nulis, arba geriausiu atveju tarybinių laikų spekuliantas. Va paspekuliuoti dar ir pats vienas gali, o vystyti verslą be darbuotojų niekaip. Tik bėda tame kad dauguma verslininkų yra tokie gnydos, kad pastoviai ieško vergų ir galvoja kad taip visą laiką bus. Patiekti pasaka baigėsi, tuoj reikės arba normaliai už darbą atsiskaityti, arba reiks bankrutuoti. Tau irgi tą sakau ggg7. Ir gal į bankrutavusių godenu vietas ateis normalus verslas, kad ir iš tų pačiu vakarų, tai bent vakarietiška minimumą mokės, o ne lietuviška ar rusiška.
@Visų pirma Ir ka tu cia sapalioji ?Vergai emigracijoj ..Uz darba dabar moka gerokai daugiau negu turetu .Koks tau normalus verslas ateis ?Jau keli metai del NEADEKVACIAI islylusiu algu i Lietuva niekas neinvestuoja ,o su laiku iskels gamyba investave anksciau.ir tas jau vyksta .
Jei bus Lietuvoje minimumas toks koks vakaruose tai ir pragyvenimo lygis bus kaip vakaruose .t.y .2-3 kartus brangesnis ,nejau to nesupranti ?Pinigai ant medziu neauga ...O gnydos siuo metu yra ne verslininkai,bet darbuotojai .Regione daug verslu bankrutuoja,nes ne visi net minimuma gali moket .
Pazystamas dirba uzsienio bendroveje mano mieste ,tai ta bendrove ruosiasi issikelt .Pries 20 metu kada isikure Lietuvoje mokejo 500 litu.t.y 150e. ,dabar moka 700-900e. o ju gaminama produkcija pabrango max. 30 proc.Issikels i Vengrija,Rumunija ar kur tik nori ir mokes 400-500 e. ir logistika palankesne .O Litovcas isnaglejes gales griauz duonos pluta prie konteinerio .
Aš jau turbūt kokie metai, kaip nesiskaitau kaip jaunimas, bet man nenuostabu, kodėl toks "godumas". Aš noriu dar daugiau, tiek užtektu šiai dienai, nebent dviejų kambarių buta įsigyti. Bei lengva sakyti, kad godus jaunimas žmonėm, kurie išsimokėja būstus, mašinas. Sakyti, kad susitaupydavo, kai viskas kainavo 2 - 3 kart mažiau, o uždirbdavo ganėtinai panašiai. Norėčiau pamatyti, kaip tas žmogus kuris "stumia", išgyventu nuo nulio. Visad manau, kad jaunas žmogus turi gauti panašiai, kad turėtu iš ko pamata pasistatyti.
@Teisutis Ir ka cia nebe jaunime prisapaliojai .???
Tu man panasus i brolius Kausus is Ukmerges rajono ,jiem irgi sako neuztenka kiek duoda ....
Nebent 2 kamb, buta ,a ne ???O ar pagalvojai ,kad Vakaru Europoje 70-80 proc. visa gyvenima nuomojasi busta ,o apie savo net nesvajoja ,o tu nori ,a ne ?
Ir kada cia viskas kainavo 2-3 kartus maziau ,o uzdirbdavo ganetinai panasiai ????Cia kada taip buvo ? 11 amziuj ar kada?
Per paskutinius 10 metu algos didejo 100 proc. ,o kainos tuo metu didejo apie 50 proc. o to NEGALEJO buti ,niekur net panasiai nebuvo .
Pries 10 metu runkelis tikrai blogai gyveno ,bet peskutiniu metu runkelis klesti ,daznai nebesugeba istaskyti NEUZDIRBTU pinigu ,bet kaip rasau pusantru metu - kiekviena pasaka kazkada baigiasi baigsis ir sita .
I Lietuva jau niekas neinvestuoja del neadekvaciu algu ir LABAI brangios darbo jegos .greit grausi baronka prie konteinerio .
NIEKAIP negaliu suprast runkeliu kvailumo ,nejau jie galvoja ,kad gyvena rojuje ?????Algos kyla neadekvaciai ,o dirbt vis maziau reikia .
Sveiki. Nemanau kad darbo kaina priklauso vien nuo darbdavio ar darbuotojo noru. Daug kas priklauso ir nuo aplinkos. Pvz kainų plačiąja prasme. Mokant tūkstantį LT kažin at ką.gali surasti norinčių dirbti. Viso paketo kaina kaip Norvegijoje. Tik klausimas kas to paketo kainas išaugino? Kodėl LT nėra jokios gamybos? At tik ne ponų verslininkų ir valdininkų godumas , ir paperkamumas?tai reikia spręsti, o ne žiūrėti ką nori Darbdaviai. Ir dėl personalo atrankos įmonių darbo. Kam klausiate nori jei aišku ir taip kiek mokės? Aišku Atrankos specialistas irgi mokėsi, žino daug, bet at reikia tas žinias rodyti iki galo? Rengti konkursus , CV darbininkui , pagalbiniui. Pora mėnesių atranka,po to duzinai kad vietą užimta. Čia kas darbininkas at direktorius.jids atėjo jei tinka atlyginimas rytoj ir dirba, per vieną dieną viskas aišku, o ne mėnesius temti.
@Arunas Ir ka cia prisapaliojai ???
...Mokant tukstanti LT kazin ar ka gali surast norinciu dirbt ...?
Ir ka cia parasei ???Lietuvoje REALIAI nera 1000 e. vidutines algos .
Regionuose pagrinde 700-800 e. Vilniuje ,Kaune vidutine alga nesiekia 1000 e. yra ten daug dirbanciu uz 700-800 e.
Kodel nera LT jokios gamybos ???Yra kol kas ta gamyba ,bet algoms iskylus iki neadekvaciu greit is Lietuvos uzsienio imones iskels gamyba ,o ,kad jau pora metu i Lietuva niekas neinvestuoja tai faktas .
Kaip pasake vienas akanamistas - busim brangus ,bet biedni .Manau rudeni bus idomumu ,pasaka baigsis .daug kas sedes prie konteineriu ir grauz duonos pluta jei tokia tures .
Jaunimas daro. Reikia šituos vergvaldžius į vietą pastatyti. Jei nesugeba mokėti normalių algų o tik sau viską žebri, tai gali dirbti pats su savo šeima. Va tada pažiūrėsime koks jis bus verslininkas. Ar ne per daug pajamų gauna verslas už darbo organizavimą. Vien organizavimo neparduoti, reikia kažkam darbą padaryti, kad būtų ką parduoti.
@Teisingai Buk vergvaldziu ,sukurk nors 2 darbo vietas ,mokek nors minimuma.GARANTUOJU nepasiseks .
RUNKELIAMS .

2000 E. Lietuvoje tai yra pagal perkamaja verte tas pats kas Vokietijoj 4000 e. Norgej 6000 e. ir tiek ten uzdirba imoniu vadovai ,patyre.Llabai patyre ,supriniai ,isskirtiniai medikai ,super specialistai .......tokie super ,super .kokiu VIENETAI ,\
O Lietuvoje pasirodo tiek nori uzdirbt jaunimas ...xa xa xa .manau be jokios patirties 700 e. yra SUPER alga .veliau po 5 metu 1000 e, SUPER alga .
Pabuskit runkeliai pagaliau .is Lietuvos jau iskelia gamyba daug uzsienio bendroviu del neadekvaciu algu ,ir niekas jau pora metu neinvestuoja .
Pasaka BAIGESI ,, bus paxmelas .\Rudeni 700-800 e ,bus JAUNIMO SVAJONIU alga ,tik klausimas ar bus darbo net uz tokia alga /.
PABUSKIT ,KLOUNAI .

@ggg7 Tavo pajamos "verslininkė" bus? Irgi 700 ar 800?. Ar liks tokios kaip dabar, kad galėtum santaupas kaupti ir kaip sakai iš santaupų neuždirbta alga mokėti. Nebijau kad ateis diena kai ubagai kažkur tave pakabins, kaip jau istorijoje ne kartą buvo
@O kokios Runkeli .
Ne tavo reikalas kokios mano pajamos .
Beje per 10 metu jos sumazejo daugiau negu dvigubai ,o tokiu kaip tu runkeliu padidejo dvigubai ,bet lazda turi du galus ir tas antras galas smogs ne man ,o tau .Jau rudeni ta pamatysi .
Tegul uždirba kaip as gavau 185 litus pirma alga buvau milionerius dabar nori miznei tiek gaut iškart tegul ara zemes nukasa kastuvu žinos 2000.eur kiek aru reiks arti.
Kaip jūs ponai manote , jaunimas didelė dalis turi bankams ysipareigojimus , kurie iškilo ne dėl jūjų kaltės o dėl valdžios veiksmų , kaip menesinė ymoka pakilo penkis kartus , tai reiškia tiek kartų reik daugeu ir uždirbti, jeigu lietovoje to nieks nesiūlo ir emigruoja jaunimas dėl tos priežasties , koks mąstymas jusų , gauni 1000 y rankas , kuriuos reik iškart atiduoti paskolai, o kur dar kiti mokesčiau , maistas, apsirengimas, transportas, šeimos, vaikų išlaikymas
@Lietuvis Tu man primeni brolius Kausus is Ukmerges rajono ,jiems taip pat neuztenka kiek duoda .DDD.
Sakai reikia 5 kartus daugiau uzdirbt jei bankui isipareigojimai pakilo 5 kartus .?Ar bent pagalvojai koki vreda rasai .
Pirmiausia isipareigojimai bankui nepakilo 5 kartus ,antra ,bankui isipareigojimai uzima tik nedidele dali visu islaidu .Trecia ,uz kokia pili reikia moket 1000 e, i menesi paskola .Truputi galvok ka rasai ,jei turi kuo galvoti .?Manau ne .
Visame pasaulyje daug zmoniu gyvena is pasklolu visa gyvenima .Bet reikia pasklolas imti su protu .Jei proto nera tai bus blogai .Kas liecia emigracija tai vidutinis emigrantas pagal pragyvenimo kainas dabar uzdirba ne daugiau negu vidutinis Lietuvos lietuvis .ir dabar emigruoja tik paskutiniai lo-xai ,ir anksciau pagrinde tokie emigravo .
Siuo metu Lietuvoje algos iskylo iki kosminiu pagal pragyvenimo lygi ir greit taip nebus ,va tada nezinau kaip veksit sededami prie konteinerio .
@ggg7 Sūnus pirko eilinį nedidelį namelį tikrai ne pilį. Dali mokėjo savais dalį ėmė paskolos. Prieš procentų padidinima mokėjo 450 į mėnesi, , dabar moka 870 į mėnesį. Alga dvigubai nepadidėjo. Kaip gyvent gaunant 1100 į rankas, jeigu planuoja paskola 450. Taip kad nekabink makaronų apie pilis už 1000 mokama paskola.
@Į realybę nusileisk NEBEGERK .
Tema buvo tokia runkelia ,kad 1000 e, reikia atiduot paskolai ...
Toliau runkeli sapalioji nesamones ...tikrai nepadvigubejo imoka bankui uz sunaus nameli .
Toliau ...tai kokio by-bi-o ima paskola kurios negali isimoket ???
Toliau ...........banku procentai padidejo pries metus , algos kosminiu greiciu augo 10 METU ....tai tie bankiniai pabrangimai juokas
Pabaigai ....ir tu ir tavo sunus tegul nusileidzia ant zemes ,pasaka baigesi ,abiem ko gero reikes knistis konteineriuose .NES nieko daugiau nedirbdami norejot su karieta ivaziuot i ,,,roju ,, taip NEBUNA .
@ggg7 Ką tu blexa čia aiškini nežinodamas sužinosiu kas esi galva nutrauksiu. Kluone prakeiktas gal aš geriau žinau kiek sūnus moka o ne tu šudo gabale.
@Nu tu parazite Pusproti ,grasini ???
Ta turesiu omeny.
Tik ziurek nepersitempk galva raudamas de-bile .
@Lietuvis nekilo 5 kartus. paskolos įmoką sudaro grąžinama skolos dalis ir palūkanos, kurios, jei ėmei kintamas, susidaro iš maržos (ji nesikeičia ir yra 2-2,5 roc.) bei euribor, dažniausia 6 mėn. va šitas padidėjo nuo 0 proc. iki 3,8 proc. tai jei kas pasiskolino neseniai, prieš metus su trupučiu, kai euribor buvo 0 proc., moka aunitetu ir kadangi tik pradeda išsimokėti, tai toje įmokoje paskolos dalis nedidelė, o didžioji dalis procentai, tai tokiems žmonėms galėjo pakilti įmoka dvigubai, nu prie pačių jau blogiausių sąlygų, 2,5 karto. penkis kartus niekaip negalėjo. va žmogus iš asmeninio pavyzdžio rašo - buvo 450 eur, tapo 870 eur. tai beveik dvigubai. ir šeimai surasti papildomai tokią sumą tikrai nelengva.
Kokį stebūklą dar ištrauksi iš benamių ir bankrutavusių,amnezikų klausimyno? Kurį ir sudaro šių asmenų grupė kurie ne,ūkininkai,ne darbinkai,išlaikytiniai nes patys nieko neturi tiek kad pakaktų sėkmingai veiklai. Kuo stebėsoesi dar psichopatais pavadinčiau tuos kurie stebisi amnezikų visuomene? Tu iš kokio planetos?
O ar kas susimąstėte, kiek dabar kainuoja "žolė"? Už 2000 tikrai nelengva pragyventi, "lomkės" garantuotos...
Atėjo karta kuri žino savo vertę ir nesileidžia iš jų tyčiotis ,kiek galima išnaudoti žmonės ir iš jų tyčiotis visą gyvenimą! Šaunuoliai !!!
@Lina Įdomu, kiek ta vertės kartelė nusileis, kai nebus už ką pavalgyti. Tikroji vertė - neleisti iš savęs tyčiotis bet kokiomis sąlygomis, net kai esi alkanas. Jaunimo tokie išbandymai dar nepasiekė, Ačiū Dievui.
@LifeisLife pasieks ir jaunima ,ir greit .
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų