Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Gręžia iki paskutinio turinčio sąskaitoj
Gręžia iki paskutinio turinčio sąskaitoj
Paprasčiausiai keliamos kainos tol kol mokės žmonės :) kai išsileis pinigai, tada bus štilius ir kainų korekcija :)
Viskas kaip 2009 :)
Gobšumas
Balandžio ataskaita išėjo. Lyginant su pernai, pasiūla padidėjo 30 proc., pardavimai sumažėjo tiek pat. Atsigavimo prognozes iš pavasario jau kelia į rudenį. Tai laukiam rudens :)
@Nieko tokio Čia kaip ir su infliacija kuri turėjo mažėti nuo pernykščio vasaros...
Nebesvaigsta tegu. Algos EU gale, o NT kainos TOP'u virsuje. Paziurekit i tuos vystytojus, kokius pelnus traukia, turbut pelnas 1:1 islaidom. Tai nenorekit. Bet patys kalti kad perka uz tokias nesamones. Kur matyta kad dvieju kambariu butas 100k + kainuoja? Cia Ispanijos pajury uz pigiau gyvent galima.
Dėl ko Lietuvoje būstas brango bene labiausiai. JAV ir Eurozonos ekonomikos 20 metų augo be rintesnių krizių, kovidinis "šokas" buvo trumpas ir buvo "užpiltas" ekonomikos gaivinimo pinigais, kurių ekonomika elementariai negalėjo "įsisavinti" dėl kovidinių prekybos ir judėjimo suvaržymų. Senosiose demokratijose į ekonomikas sukišti pinigai pasiskirstė gerokai tolygiau. Tokioje Lietuvoje su jos "laukinio kapitalizmo" ir pajamų nelygybės problemomis, karteliniais ir oligopoliniais rašytais ir tyliais susitarimais pinigai greitai sumigravo į mažumos kišenes per didžiausią eurozonoje infliaciją, būsto kainų augimą. Dabar etapas, kai ECB "vėsina" ekonomiką, bandydama suvaldyti infliaciją. Normaliose ekonomikose BVP traukiasi po truputį, infliacija krenta, žmonėms bus nelengva, bet išgyvenama. ECB palūkanas dar kelia, vadinasi pagal visas ciklo taisykles, ekonomikos "dugnas" bus kažkur po 12-18 mėn. Lietuvoj BVP susitraukė 3 proc., infliacija vis dar 16 proc., tai čia lyginant su pernai kovu, kur irgi jau buvo 15 proc. Ir čia kai energetiniai ištekliai jau visas ketvirtis, kaip žemumose. Tai kas mūsų laukia, kai eurozonos ekonomika eis į recesiją? Sakyčiau, bus "ši...na", tokia pati, kaip 2008-2010m.
Ir maisto produktų infliaciją vieną didžiausių eurozonoje turėjom tik dėl to, kad labai kokykiškus butus stato avulis ir co.
Avulis ir jo dukros vyras Hanner ir Eikos vadovai ir kitos NT bendroves vykde kartelini susitarima kelt vienodai kainas ir dirbtinai mazint pasiula. Zmones kurie pirko neturejo ka rinktis ir pakilus palukanom tie kas pirko antras, trecius kele nuomos kainas, kad neitu i nuostoli. Tas vykdoma ir dabar. Paziurekit rekcizituose ir kitur ju pelnus :). Kazkur turi uzsiimti tyrimu to :)
@Jonas VILNIAUS GERB. SHIKANOYDAS, NELEIDO PROJAKTU, STATYBOMS. KALTI KONCERVATORIAI, SU IBERALAIS KAD KAINOS TOKIOS. IR DABAR NERA KAS PERKA. PROJAKTAI APGAILETINI.
@Jonas GALIU SPORINT, LANSBERGIUI DAR ATSIRASTU SKLIPU PO EURA.
O VA DAUGIABUCIAMS NERA.
Pabrangino maista,o ka bekalbeti apie busto kainas.Ir nekaltinkite aplinkybiu
LAIVAI PLAUKIA I JUODAJA JURA
LAIVAI PLAUKIA I JUODAJA JURA
KOKIE D3BILAI "ATSIPRASANT" "POLITIKAI" GALI VIESHAI JUOKTIS IS KARO?
landsbergis-ir-rinkevicius-isjuoke-ataka-kremliuje-skyre-oskara-uz-specialiuosius-efektus-n1234092?priority=2
TYLETU ATMATOS SIKNAS SURAUKIA, BLT BLT KOKIE MUSU DIDVYRIAI....... VAIKUS SLEPIA JAW, ATSIVEZK IR TADA JUOKIS RUDA DIDELE KRUVA, O NE POLITIKAS.
NEBETIKIU, SUNESHIOS TA UKRAINA, JEI PRADES IS VISU PUSIU TRATINT.

PER MAZA PAGALBA, GINKLAIS.
Kaip, ir kur Lietuvoje 1989-tais 3,8 mln. gyventojų sutilpo, jei dabar milijonu mažiau nebetelpa?
@PLE TUSTI KAIMAI. VILNIUS, TOJ BUS PO BRANDUOLINES KATASTROFOS, EPICENTRE.
KELSIS VISI O MILIJONAS EMIGRUOS. LIKS CIA 1.5MILIJONO GYV.
GALES UZSICIULPT TAVO TIE AVULIAI SU LANSBERGIAIS.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų