Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ar šitą šali yra prasmė ginti nuo priešų ?
Tai, kaip supratau is straipsnio. Pasalpas gaus tik tie kuriu nera kam laidoti, tai yra savivaldybe ar laidojimo namai. :) Cia blogiausiu atveju, geresniu atveju sios pinigus apmokestins, kaip pensijas pelno mokesciu. Bet turiu Simonytei dar geresni pasiulyma, tegu iveda laidojimo privaloma mokesti, kaip PSD. Ir bus pinigu Ukrainai remti. Juk pazadeta surinkti per metus 300 mln. Ukrainai. Na, bet Salo Ukraine! :)
@Labai idomus sprendimas Slabo Ukrainie, cherojam slabo ..
Ir be granito galima uždengti kapą ir kainuoja mažiau. Ir ne turtuoliai gali kapą apdengti, jeigu gimines susideda.
Dydis paramos taip, diskutuotina. BET !! Zmogus mire, turtingas ar ne, mokescius mokejo kad ir nedirbi, bet vis tiek kruva pasleptu ir nepasleptu mokesciu (pvm, akcizai,...) . Ar jau visai zverimis tapote !?
GYVULIAI.PARAZITAI.BLEDES.SU TOKIAIS TRAIPSNIAIS.DAR TEISINASI KAD LT GERAI SU LAVONAIS
SVOLAČIAI...
Ne tik su išmokomis remiami turtuoliai, juk mažas pajamas gaunantys sumoka tuos pačius mokesčius kaip ir turtuoliai, tuo tarpu valdžios didžiavyriai suka savo tuščias puodynes iš kur gauti pinigų pensijoms mokėti. Gal reikia paklausyti TVF " ekspertų" patarimų ir apmokestinti pensijas. O kodėl neapmokestinus turtuolių, kodėl reikia atimti iš ubago lazdą?
Navickiene virš dviejų milijonų savo verslui skyre, o laidojimui aisku nera pinigų, o kam reikia, juk jau numiręs, gali ir šunims atiduoti kaulus......
Mokytis nenorėjo, dirbti tingėjo ir tingi. Tai kurių velnių iš mūsų kišenės tuos, kuriems trūksta, remiame?
@Onius Na taip geriau ukrainiečiams atiduok nei savam lietuviui gal gyvenime neturės anūkai proanūkiai ar vaikai nezinai žmogau kas gali gyvenime nutikti taip, kad nereik but skupiems
Kiek galima remti tuos, kurie nieko neturi. Mokytis jie nesimokė, dirbti jie tingėjo, tingi. Tai kurių velnių iš mūsų visų kišenės juos nuolat remia.
Skaitau ir stebiuosi..Kaikuriems visada viskas blogai..per mažai ir per mažai.Tarybiniais laikais iį vis nebuvo jokių laidojimo pašalpų..Pilnos šiknos dabar žmoneliams,nebežino kaip beišsidirbinėti.
PIŠei su chebra vis maža -
PIŠei su chebra vis maža -
@Dalia vis galvoja, ką dar apmokestinti, kaip iš ubago lazdą atimti...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų