Rašyti komentarą...
Vagia todėl, kad tai yra nuo sovietu laiku viska vogt
Kodėl nerašo kad tikrai yra tokių darbų, kur reikia pačiam nupirkti sau uniformą ir tušinuką. Ir tą uniformą reikia nešti namo skalbti už savo lėšas.
@Eilinė pilietė Taip yra daugumoje prekybos centrų.
Darbdaviai vagia MILIJONUS,kas čia tas muilo gabalėlis???
@Va Kaip Yra Jei gali sklypą nusipirkt iž 1 eurą ir nemokėt mokesčių, tai muilas tik smulkmena.
Kas VAGIA-tas ir MELUOJA.
Nieko nuostabaus nėra.Viskas atėjo iš tarybinių laikų.Tada vogė iš visur iš kur buvo galima kanors pavogti.Motina budama laikina vogė,persidavė kūdikiui.Už tai dabar turim ka turim.
@Mama Iš tvartelio atėjo. Nemokėt mokesčių, parazituot biudžeto sąskaitą,
Jei darbdabvys gerbs savo darbuotoja jis nieko nevogs.
Nezinau nei vieno, kuris is darbo neimtu ko nors, taip buvo prie mano seneliu, prie tevu, yra ir dabar. Tai tiesiog mada. Dar be to algos tokios mazos, kad tualetinio, kokio muilo emimas bent leidzia pragyventi.
Zinau ir gaunanti virs 3k algos i rankas, ima tualetini, muila, viska ka gali, darbuotojams algu gaili, bet sau keliones i Tailanda, tai ne.
Matet kiek tualetinis kainuoja, tai ir normalu, kad ima visi. Kituose salyse lygiai tas pats, Lietuva nera kokia isimtis. Zmones jauciasi geriau, kai gauna ka nors pasiimti sau. Sovietiniais laikais mano tevus, mane moke seneliai, kad reikia viska imti kas nevietoje guli ar ka atsargai namie reikia tureti, nes tik kvailiai neima, ta pati ir kaimynai dare, bei visi su aukstuoju, inzinieriai, pavaduotojai visokie.
@praeivis Tikras proletaras esi, ura!
@praeivis Vagis esi, linkih kad pati kas apvogtu
Darbdaviai. Vadovai, Direktoriai. Netiek vagia per Rajonų savivaldybės. Mln. Šimtais tūkst. eurų. Iš jų ne nepasidina į Įkalinimo įstaigas FNTT, STT. Tyrėjai
Na , negalima taip sakyti-"visi". Dalis - taip, vagia, bet tai tinka ne tik lietuviams. To išmokom sovietmečiu; tada būtum apšauktas kvailiu, jei iš darbo ko nors nenešei namo. Įpročių sunku atsisakyti....tad dalis skurdžiau gyvenančių taip ir elgiasi. Prekybos centrai jau pastebėjo kad vagysčių padaugėjo pakilus kainoms. Taigi.....
o tai kur naujienos iš prancuzijos, ar tik apie navičioką ir kovidą ištisai rašyt tesugebat, kur jūsų savigarba ir abipusis pasitikėjimas ?
Sunku suprasti kodėl tarybinių tėvų ,vaikai anūkai puikiai nuo vaikystės žinantys savo teises nesupranta kas yra privati nuosavybė?Jei ne tavo daiktas , kaip galima jį imti?Bet puikiai supranta tai aks liečia jų privačią nuosavybę.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų