Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Priverskite šiuos darbdavius perkelti savo verslą į Tadikistaną, Azerbaidžaną, Ukrainą arba Indiją. Šitie trečiųjų šalių gyventojai čia visai nereikalingi, niekas jų nenori. Vis tiek siunčia atlyginimus į savo šalis, jie sukelia daug problemų, etninės nesantaikos ir mažina mums atlyginimus. Isileidus juos čia nėra jokios naudos, išskyrus darbdaviams, kurie asmeniškai praturtės. Priverskite juos išsikraustyti, norėčiau pamatyti matyti, kaip jie užsiima savo apgailėtinais verslais Tadžikistane, kur vidutinis atlyginimas 150 Eur per mėnesį, nieko parduoti neįmanoma, nėra nei infrastruktūros, nei nieko.. Labai lengva pasinaudoti visais mūsų dalykais ir gauti didžiulį pelną iš pigios darbo jėgos, bet iš viso to mums 0 naudos.
Valdzia leidzia ko noret.
Darbdaviams labai patinka darbininkai iš rytų, tai tegul patys važiuoja į rytus daryti verslo. Nedirba visiškai jokios kontroliuojančios institucijos, tik tiek kad jos yra. Jeigu yra Lietuvoje vietinių bedarbių pilna tai neturi būti jokių įdarbinamu pigiau uzsieniečiu. Jeigu mes Europoje tai mokekite europinės algas. Kažkaip keistai gaunasi, darbdaviai nori turėti sau sąlygas kaip Europoje o algas mokėti kaip rytuose. O valdžia tam pritaria, bet patys kažkodel už minimumą nedirba.
Pazystu ne vieną vairuotoją, kurie nedirba vairuotojais, kai kurie naujokai, išsilaikė teisės ir niekur nepriima, nes neturi patirties, ai viena įmonė sakė priims pasibandymui darbui užsienyje vėžio pasikrovus naujas mašinas po šalies auto salonus,, na tokį darbą kažin koks naujokas padirbs iškart be žalos??! Daugiau nieko, visur prašo patirties, o kaip ją igyt??? Algos mažos, ir suka darbdavys kaip tik be sugalvoja, tai kita dalis pazystami neina dėl prastų sąlygų, miegot mašinoj, mažo atlyginimo.. Darbas atsakingas ir nelengvas, O suvirintojai, ką jiems moka, mūsų mieste, jei suvirintojas į rankas gauna 800,ar 900 e tai normalu??? O 1000e jau gerai??? Ir nesitikėk pasikelti atlyginimą, nes Šiauliuose tokie atlyginimai, čia ne mano žodžiai, o darbdavio.
@Siauliai
Kartelinis susitarimas yra visuose miestuose . Suvirintojes apie 1000 eu eik kur noro ta pati mokės tik gal darbo salygos skiresi . Greitai maximos grūščikas uždirbs daugiau nei suvirintojes dirbdamas kensmingose salygose
Kiek man teko bendrauti su uzbekais suvirintojais, tai juos ryškiai apgaudinėja ant algų, kai prarabai atvažiuoja su nauju BMW 7. Šitas čia irgi neužsitęs, nes LT verslas tiek lietuvius, tiek ir visus tuos agnetūrinius apgaudinėja juodai ant pinigų. Sako alga vieną, o moka visai kitą. Tas kvotas iš vis reikia sumažint ir versti verslus gerinti darbo sąlygas, įgalinti profesines sąjungas šioms tinkamai atstovauti darbuotojų teisėms ir socialinėms garantijoms ir tobulinti darbo kodeksą dėl apmokėjimų salygų, kad jokių neliktų minimumas + priedai, kuriuos varto kaip nori ir visada gaunasi į savo pusę. Algos pagal pridetinę vertę, o ne pagal LB nustatytus kriterijus.
Pas mus beda ta, kad pusr Lietuvos darbdaviu turi net mažesni nei vidurini išsilavinimas ir visa tai atsiliepia darbuotojams, jų darboviečių gerovei ir aisku darbo kokybei.
Lietuvos verslas ziuri vienadienes naudos , o ne i ateiti. Priveze is treciaju saliu menkos kvalifikacijos darbuotoju paliks mus vargti simtmeciams su skirtingos kulturos individais ir kurie vargiai integruosis i musu visuomene. Kodel nesiekiam padeti sau ?
Apie "užsienėčius" Lietuvoje:- yra lyg šių dienų ir Jobos Palikimo Raštas..., žmogaus dvasios kelio Vartų!,- ką linkėčiau Pažinti ir Massonam(s) Kilmingūjų Ložės savo.(Pasaulio "Micenatų" soc.verslo savo).
Tie skėriai iš belarusijos užima mūsų darbo vietas, von lauk
@Va
NY lietuvys aas NY rusas aas volodzka bielarūsas
Visos šios stambiosios logistikos ir statybos bendroves yra pikžaizdes ant lietuvos kūno ju rememi politikai primineja jiems naudingus istatimus kuriu pasekoja veža darbuotojus iš visu pasaulio pakampiu o lietuviai turi emigruot ar dirbt už dempinguota atliginima
@M
...taip, tai dempinguotas atlyginimas.
Įdarbina užsieniečius, nes jiems gali mokėti mažiau: kai kuriose įmonėse lietuviai nepageidaujami?