Rašyti komentarą...
gaila kad vel JAV dominuoja pasaulyje,...tarkim ateinante i parduotuve ir ten matote du produktus arba viena, kaip SSRS laikais, tai arba viena duoda, arba vienas pienas arba vienas automobilis....cia vadinama rinka?...Jau turime WIDOWS OS viena, turime VISA, MASTERCARD koterles vienas, turime ANDROID ir APLE OS dvi, turime tik DU procesius pasaulyje AMD ir intel, turime tik du procesorius GPU NVIDIA ir AMD ir t.t.....Tuoj turesime tik viena TESLA...kazkokia nesamone, nejaugi pasaulyje nera antimonopoliniu istatymu ir pelnu toms imonems? nes monopoliai nuperka konkurentus, o konkurentams uzaugti pries monopoli sunku, laaabai net. nes monopoliu itaka milziniska.
@kitu kampu pirk moskviciu,kas draudzia???
Arabai nekvaili - puikiai suvokia, kad nuo 2050 metų tą jų nafta jiems patiems gal neliks reikalinga, todėl ruošiasi tiems laikams ir tikrai neapsirinka.

Klausimas kitas, kodėl Lietuva - net nebando įlįsti į tą - ateities didžiulių pajamų ir pelnų dalinimosi sambrūzdį?
Kodėl mes visada velkamės Europos ir viso Pasaulio uodegoje?
Turim net inovacijų ar - kokią ten -
"griobaną" ministeriją -
su neaiškios lytinės orientacijos
ministre - Armonaite priešakyje. O visas jos darbo rezultatas - per pastaruosius trejus metus, - aštuonis kartus sumažėjusios
užsienio investicijos Lietuvoje.
@ūkininkas Petras Armonaite sukure darbo vietas atvykeliams belarusams i lietuvius ji seniai nusispjove.Dar norejo atvilkt 100 tukst. rusu,bet buvo nugesinta.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų