Rašyti komentarą...
        
 
    Nuoroda nukopijuota
    × Pranešti klaidą                 
 
                                    Visoje Lietuvoje veiks net 125 parduotuvės, pajėgios aprūpinti gyventojus maistu, is jų 20 Vilniaus mieste. Mieste.
Kaip Šaunu! Kiek daug parduotuvių! Net 105...
  Kaip Šaunu! Kiek daug parduotuvių! Net 105...
                                    Ar galit pasakyti kodėl vis mus taip gąsdinat?
Jaučiate tam didelį malonumą? Ar norite kad žmonės nuprotetu, isprotetu ar be laiko amžinybėn iškeliautu? Ar jūs suprantate kaip zalojate visiems mums sveikata? Kenkiate mūsų gyvenimas? Ar pagaliau jūs taip to karo norite?
  Jaučiate tam didelį malonumą? Ar norite kad žmonės nuprotetu, isprotetu ar be laiko amžinybėn iškeliautu? Ar jūs suprantate kaip zalojate visiems mums sveikata? Kenkiate mūsų gyvenimas? Ar pagaliau jūs taip to karo norite?
                                    Jeigu jau numatytas karas,nes iš tokių straipsnių galima taip galvoti,tai kuriems galams tada naujų mokesčių mažinimas žmonėms,nes karo metu tas turtas bus daugumoje sunaikintas,be to,nebus ir už ką mokėti.Peršasi išvada,kad šis straipsnis yra žmonių kvailinimas ir daugiau nieko 
                    
    
   @Juozas
                Kiekviena valdzia kuria įstatymus būsimai valdziai. Toks jų darbas keturis metus. 
                    
    
  
                                    Kad neivyktų blogiausias scenarijus tai reikia ruoštis blogiausiam scenarijui.Reikia deti visas pastangas kad atgrasytų priešą.stiprinti gynybą.o ne tauzinti visokius niekus.
                    
    
  
                                    Jūs visiški ir absoliutūs psichikos ligoniai, kada nustosit loti ir gąsdinti to karu???
                    
    
  
                                    Kaip jie. nori ir laukia to karo net keista o kažin jie jau pasirengia susikrovė lagaminus apie pinigus nekalbu nes jie visi uzsienio bankuose nieko nebijo čia tik vargšams bus baisu
 
   @Elena
                Tu smirdinčios putės savininkė.tylek
                    
    
   @T
                Uostei , ar laižei
                    
    
   @T
                Oi,kaip gražiai kalbam, taip gražiai kad linksma, kai moteriškė tiesa rado
 
   @Elena
                Ponia, gal ne taip baisu kaip atrodo. Jei ponai pabėgs, niekas nedraus darzą ir parsiuką mieste auginti. Uz tvartelį mokėti nereikės. Norės bobutė parduoti megztas kojines nereikės kasos aparato, nereikės jkurti įmonės.
Paprastas žmogus isgyvena...
  Paprastas žmogus isgyvena...
                                    Turbūt nežino kas yra karas , jei rašo tokias nesamones .
                    
    
  
                                    Čia straipsnio autorei:
Smegenys - toks dalykas,kuriu šiaip nesimato,bet kaip jų trūksta-labai pastebima
  Smegenys - toks dalykas,kuriu šiaip nesimato,bet kaip jų trūksta-labai pastebima
 @Hmmm
                Tikrai. Tai toks dalykas. Kai paskaitai kas parasyta , klausimas sukyla . Turi ju ar neturi ? 
                    
    
  
                                    Buvom pas kaimynus,visko daug,užsiprekinom taip kad mažiausiai pusei metu ramu.Mes ir taip neinam i Lt parduotuves,taip kad nieko baisaus.
                    
    
  
                                    Tas  D  Buta  ji tikriausiai  neseniai   paleido  iš  durpyno   kad  jis nesigaudo  aplinkoje  pasakoja   nesamones  Lietuva   bus  nukenksmyta  per  šešes  valandas Buta  atsibusk  tos   tavo  nesamonės    nereikšmingos   ir  durnos  .
                    
    
   @Buves   karys
                Buvęs ir esamas dunduk, eik pabaik bent 5 klases, prieš pezėdamas viešai...:-):)
                    
    
   
  
  
  
  
  
 
Į parduotuves įleis ne visus, prekes ribos? Štai kas lietuvių laukia blogiausiu atveju