Lietuvoje rugsėjo 25-28 dienomis Lietuvoje lankysis JAV Atstovų rūmų narys, Respublikonų partijos atstovas iš Ilinojaus valstijos, Džonas Šimkus (John Shimkus).

Dž. Šimkus vadovaus pirmąkart atvykstančiai JAV Komercijos departamento sertifikuotai prekybos misijai Lietuvoje. Prekybos misijos tikslas - siekti, kad skirtinguose verslo sektoriuose būtų sudaryti konkretūs prekybos sandoriai tarp misijoje dalyvausiančių JAV ir Lietuvos įmonių.

Vizito metu Atstovų rūmų narys Dž. Šimkus susitiks su aukščiausiais Vyriausybės pareigūnais. Jis taip pat apžiūrės 20-osioms JAV ir Lietuvos diplomatinių santykių atkūrimo metinėms paminėti skirtą parodą, kurią ruošiant JAV ambasada intensyviai bendradarbiavo su Lietuvos Užsienio reikalų ministerija. Oficialiai ši paroda bus atidaryta spalio mėnesio pradžioje.

Atstovų rūmų narys susitikimuose su Lietuvos Vyriausybės vadovais tikisi aptarti bendrus valstybių interesus Lietuvai pirmininkaujant ESBO ir Lietuvos esminį indėlį kaip NATO sąjungininkės bei ES partnerės. Taigi, pasak JAV ambasados pranešimo, šis vizitas ir toliau skatins stiprius politinius, ekonominius žmogiškus ryšius tarp JAV ir Lietuvos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų