Rašyti komentarą...
Abiejų pajamos apie 2000e., (garantuoju, kad "ant popieriaus"), todėl ir piktinasi, kad negauna norimos sumos. Džiaukitės, kad aplamai gaunate, nes bendras atlyginimas kiek daugiau nei minimumas.
Problema tik dėl didžiausių palukanų, o dėl skaičiuoklės- juokinga.
Swedbankas- tai melagių bankas klientams ir psichologinio poveikį teikiantis bankas darbuotojams, mobingas tęsiasi daugelį metų, ko manoma nežino Švedija,,
Simonytes bankininkas duos jums vaizdų :) dabar atsigavo ,sustiprėjo ,nes konservatoriai davė ir jam daugiau jėgos:)
Minus 20 000 tai nuo kokios sumos? Ar nuo 250 000 ar nuo 800 000?
Bankai eina, o šunys loja.
Visko nori ir į skolą,paskui verkia.Man tai jų negaila.Nieko savo neturi nei namų,nei mašinų net kelionėms paskolas ima.Man tai šlykštu,susitaupyk ir pirk.
@Paskolu vergai Tai siulai visa gyvenima taupyti. Nax.ui tas butas pries mirti, reikia gyventi dabar. Nervina ji bl. Pats gal xaliavai gavai, kad taip kalbi.
na skaiciuoklese dabar gali zenkliai skirtisi nes ju skaiciuojamu procentu taip greitai neatnaujina kaip kinta euriboras
BANKAI SKAICIUOJA PELNA, O KADA JIE SKAICIAVO MINUSA?
TIK KAZI KODEL SEBAS SASKAITA APMOKESTINO, JAU 1.5EUR IR NET NEKETINO ATSIKLAUSTI, AR AS SUTINKU SU JU SALYGOM???
viskas priklauso nuo akcininku ir ju apsisikusiu klapciuku gobsumo, kas yra vadinama rizikos premija. ir cia ne tik banku sferoje ant LTU taip yra - visur kur tik pasisuksi tas pats ir dar didesnis gobsumas... o po to vyskta tu snukiu aka altruistu ir filantropu vaidyba, kai per labdara koks 100 gobsiu snukiu sukrapsto vos 3000 eur.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų