Rašyti komentarą...
Neringoje viskas mokama.
Šilalėje taip pat buvo nemokamas važiavimas. Bėda tik, kad ir Šilalės autobudų parko autobusai nevažinėjo.
Veža nemokamai senjorus bet bilietuką duoda už visą kainą atspausdintą.Nors turiu nuolaidą 50%Kėdainiai.
@ZITA anksčiau pusę pats mokėjai. puse dengė. Kadangi dabar keleivis nemoka , tai ir kitą pusę kompensuoja ir gaunasi 100%
Keliones atseit nemokamas, dengia iš biudžeto, o į biudžetą pinigų neprisninga, viską sunešam dirbantieji mokesčiais.
Chochol go home!
@Z Taip. Kariauja rytinėje dalyje, o subėga visi,kad pagyventi geriau nei patiems vietiniams. Tokio absurdo, kaip Lietuvoje, daugiau nėra niekur. Kas nori - tas ši-ka ant galvos, viskas atėjunams, saviems špyga.
Varenoje nemokami autobusai keleivius vezioja jau keleta metu.. bet zmoniu nepadaugejo.. yra tokiu, kurie netgi nezino, kad nemokamai vezioja.. ir kas blogiausia, kad vazinejantys i darbus is kaimo i miesta autobuso nesirenka
O Kaune nėra tokio džiaugsmo,vežioti nemokamai ,jeigu būtų toks patogumas dauguma kauno miesto gyventojų nevažiuotu savo mašinomis.Atsigautu gamta ,oras geresnis būtų.Idomu kodėl Kaune nėra nemokamo važiavimo .Tegul nors būna simbolinė kaina,kokia 0.20 centų žmogui ir tai būtų didžiulę parama.
Neklaidinkit žmonių,Tauragėje nebevežioja nemokamai
Reiktu visiem miestam. Sumazintu masinu keliuose
Mes noretume,visur po LT.nemokamai vazineti,nebūtinai tik nuo 70m.ir dar už pusę kainos.Kodel šalis tik pagal ponų poreikius,jiems nemokami automobiliai,viešbuciai?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų