Rašyti komentarą...
elektrum pati brangiause ir ten apgaudineja
Visi geri kol miega šiltuose pataluose
Išrenka sukčius ,eferistus ,berazumius
Išrenka sukčius ,eferistus ,berazumius
O tiesiog sudaryti lentelę, kurioje stulpeliu viens paskui kitą sektų spekuliantai nuo pigiausi link brangiausio, neįmanoma? Kodėl reikia laiką gaišti ir bandyti pačiam?
Pats pigiausias tiekėjas esi tu. Konvertuoji akumuliatorių energiją į 220 ir nieko nekainuoja. O akumuliatorius pasikrauni su saulės kolektoriais ar generatoriai kurie veikia nuo tų pačių baterijų.
@Spiglys Ką darysi tokią žiemą kaip pernai? Sniego kasti nuo saulės kolektorių neužsiknisi?
Lietuvo tikra DEMOKRATIJE viskas per prievartą , va rusai baltarusiai tai daro žmonėms blogai , na o pas mus tas paspatc šūdas tik daugiau smirdantis koncervuotas su fasistinio tvaiku nū Ira avinų sako kad jiems labai kvepe
Laba diena man neaisku kodel negalima naudotis valstybes tiekeju kodel priverstinai turim rinktis privatu, jei valstybes tiekimas butu bragesnis o ne dirbtinai sukeltas tada butu sazininga, dabar sukurta taip kad privatus asmenys galetu pelnytis is Lietuvos zmoniu. Manes teiginiai kad bus pigiau neitikina.
@Vidmantas Taip Vidmantai. Valstybė is kart pasakė kiek galima privatiems tiekejams kelti kainas, numatydami "garantinį tiekimą" ,kuris 25% didesnis už rinkos. Tai yra riba privatininkams iki kiek kelti kainą " nepersistengiant" . Ko gero čia seimo lobistų gero įdirbio rezurtatas.
To Ona
Zinok konservatoriai kalti, kad visam pasaulyje elektros kainos minimum 2x didesnes, bet cia tikrai konservatoriai, kaip jie taip sugeba visa pasauli apmulkint... Ir su covid-19 tas pats, cia konservatoriai sugalvojo, siaip pasauly niekur nebuvo to covid-19, bet tik konservatoriai i valdzia ir visam pasauly ta pati beda, ir galimybiu pasai, i vakcinacija... Geriau Ona uz valstiecius balsuot reikejo, ju partijos pirmininkas labai stabilus, verkia kaip vaikas, kad is smelio duobes pabegs, jei svarkelis i antra etapa nepraeis, paverke, nepraejo, nu bet ka sakes, pamirso. Smagu tam smeliuke kapstytis, tai liko, kol nenuvare nuo smelio, nes perdaug siko, zinai minksta, daug kapstyt nereikia, siku kur noriu, ir kam noriu ant galvos...
@Nj Ka cia pezi,kai Ignitis uzdirba milioninius penus,atliginimus susikele po 12000e ir brangina elektros ir duju kainas,gal ponecka zinai kas valdo visa sita šudina reikala,Kubiliukas tai iseina Kubilius su konservais,konservatoriai isidaline lietuva i valdimo sritis,lansbergiai viena,kubiliai kita,zemeliai trecia ir t.t.
Ta skaičiuoklė tai tikras durnių laivas. Su ja gali dar daugiau apsigauti.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų