Rašyti komentarą...
o kodėl ne arklio įsigyjimui?
už 1000 eurų, tegul trampui peruką nuperka.
Duoda ir daugiau tik reikia istot i partija,geriau i valdancia ir buciuot partijos lyderiams i sikna gausi zymiai daugiau.Bet dvasios ir nusigivenusiu ubagu nepriima.
Valdzia neturi pinigu, todel nieko duoti negali, gali tip padalinti visu pilieciu sunestus mokescius ir jeigu kazkam padidino ismokas, reiskia, atitinkamai, kazkas liks nuskriaustas.
Vat, jeigu valdzia nevogtu pilnom saujos ar prokuratura bent jau pagrindinius veikejus pasodintu, pinigu atsirastu viskam.
Tegul geriau duoda pinigus katalizatoriui įsidėti, negu su elektriniu paspirtukas iki darbo 20 KM važiuoti.
parduodu gerą 1982 m moskvičių 412 ižavsko gamyklos , varyklis tepalų nedegina , kuro užmiestyje valgo 6,5 litro , kad taip važinėsiu kol atsiras geras pirkėjas , o elektriniai ir lieka automobiliai elektriniais - anūkui buvau nupirkęs tai p kambarį važinėjo kokią savaitę ir stop ,nei akumuletorių nei kur pakrauti - o tai ką kitaip su dabar siūlomom už 1000 eurų - tai tegul važinėja ponai už 1000 nusipirkę oi laimės turės
Jie tik liepia paprastiems žmonėms pirkti elektromobilius, o patys važinėja su dyzeliniais. Kur su elektromobiliu važiuoti, kai pakrovimo stotelių normaliai nėra? Tegu po tą tūkst. Pasilaiko valdžia sau, jie vargšai , jiems pinigų visada mažai
Eikit
Uz1000
Euru
Nusipirkti
Mašina
Man
Gerai
Ir
Tarsus
Eitų kokia tarkim Opel Astra nusipirkt kaip pirmą auto iki 1000, o po metų kokį benzinini paimti už 2500 ir gauti tą 1000 kompensaciją perkant iš skelbimų ?
Važiavau važiuosiu su savo senu automobiliu nes jis mažiau taršus už ta nauja. Ir niekas manes neprivers jo atsisakyti . O ta tukstanti susikiškit i gera vieta.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų