Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Žmones atsipeikekit meskit velniop tuos tarpininkus atsisakyti jų paslaugų ir baigsis jų išsidirbinejimai. Aš asmeniškai taip ir padariau.
Nuo ble ir trintukai net šlykštu klausyt gražinkit tinklus valstybei nusitieskit savo o tada pardavinėti bukengalviai.
Tik nereikia pasakų sekti.Fiksuota kaina 7 metam .0.26 cent.po 2 metu pakilo iki 0.367cnt.Va jum užtikrina garantija stabilumui kainų
Tu matai jie gal turi laiko masina kad kaltina ateiti. Visokio š skaiciau bet cia verta nobilio premijos.
Pažiūrėkit,kiek dividendų išsidalija,ir bus aišku,ką čia jie piešia.Tik nėra kontrolės.
Tureciau pinigu tikrai pasiusciau po velniu pasistatyciau baterijas 5 kil, akumuliatoriu ir nereiketu laidu is ESO , pries 2 m, teko atsisakyt elektrines virykles vel pirkt duju baliona , dujina ir maista dujomis gamint , dar gerai sildymo nepasidariau elektra neės buvo tokia mintis sodas 70 kv, daug nereik elektros bet kai buvo p 40 cnt , tai gavau krosnele su vandens konturu , siuksliu , senu baldu pilna ir apsikurenu pigiai ir tvaru maziau siuksliu metosi .
Mano pasirinkimas gauti garantinį elektros tiekimą? Kodėl visus daugiau suvartojančius su grasinimais atjungti elektra per prievarta vertė per kažkokius etapus rinktis tiekėja. Kodėl ne mažiau suvartojančius vertė tą daryti? Eu direktyvoje dėl liberalizavimo rašoma įsileisti į rinką kitus elektros tiekėjus, jeigu tokių atsiras, kad konkuruotų su valstybiniu. Niekur nerašoma apie pirmą, antrą, trečia etapa. Konkuruoti galima tada, kai yra valstybinis tiekėjas ir tik arba mažesnė kainą, arba geresnė elektra, kurios prietaisai mažiau suvartoja. Kadangi geresnės elektros nebūna, tai belieka kaina. Dabar valstybinio tiekėjo jau neturime o tie kiti neturi savo elektros. Tai gal atšaukti naxren tokia liberalizacijos ir padaryti pagal įstatymus.
Nesuprantu tos propogandos neseniai Kreivys riaugiojo elektros neturesim kur det ir Vokieciams parduosim 6-7 cnt, didmenine kaina , daugumas nustojo ir elektros batereikas kabint , 2022 m, daug verslu ir gyventoju nuskurdino imonems net valandinis buvo 3-5 eurai uz kil, net tekdavo eit namo is darbu ar visai nedirbdavo ir lauke kainu stabilumo .
Ir toliau bus tokia valstybės politiką piliečiu atžvilgiu, manau dauguma lauks kad karas ateitų iki mūsų, vien todėl kad galėtų sušaudyti ir pakarti visus tuos fruktus su jų šeimomis kurie su valstybės palaiminimu apvagineja gyventojus. Aišku ir valdžia kuri tą leidžia daryti.
Socializmas nepatiko bet liberalizmas kapitalizmo pavidale pats tas .
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų